Stěhovaní težkých břemen

Těžká břemena pro nás nejsou problém

Mezi námi nabízené služby patří také stěhování těžkých břemen. Dá se říct, že převoz a přesun těžkých břemen je naší specialitou. Přemístit bezpečně objemný, nadrozměrný, křehký nebo cenný předmět může být někdy náročné i stresující. A škody, které by vznikly, kdyby se něco pokazilo, by byly nevyčíslitelné. S námi se ale nemusíte bát. Vaše předměty přestěhujeme rychle, levně a především bezpečně. Proto pokud vás čeká náročné stěhování, ve kterém budou figurovat i převozy objemných předmětů a těžkých břemen, nechce to na nás. Budete mít záruku, že je o všechny vaše předměty dobře postaráno.

Co jsme schopni přestěhovat?

Zde se nabízí univerzální odpověď – zkrátka všechno. Může se jednat o stěhování nábytku (moderního i starožitného), strojů, hudebních nástrojů (například klavíry a pianina), trezory nebo třeba sochy. Jsme schopni přemístit také objemné skříně či celé komodové stěny. Nezáleží nám na tvaru ani velikosti, váš předmět bezpečně a citlivě dopravíme na předem určené místo. Díky naším mnohaletým zkušenostem, praxi a odbornému kvalifikovanému týmu si poradíme se vším, co si pro nás nachystáte.

Zvládáme i náročné stěhování

Bezpečnost zde hraje hlavní roli. Je pochopitelné, že manipulace s těžkým předmětem bude náročnější, a pokud se jedná o vzácný či křehký předmět, je třeba mu věnovat ještě více péče. Na objemné, extra těžké či jinak náročné předměty používáme stroje, plošiny, zvedáky a další nástroje. Je tak zaručeno maximální bezpečí stěhovaných předmětů. Pokud chcete ještě větší jistotu, využijte možnosti předchozí konzultace v rámci služby stěhování těžkých břemen Brno. Ta je velmi vhodná zejména v případě, pokud stěhované předměty jakkoli vybočují z vlastností běžného sortimentu. My díky konzultaci víme, na co se připravit a vy máte jistotu, že váš cenný kousek nedojde úhony. Mimo informací o samotném předmětu potřebujeme také být v obraze, co se terénu týče. Pokud zde bude figurovat rizikový terén – strmé schody, nízké stropy, úzké chodby nebo další možné komplikované záležitosti, bude lepší, když o tom budeme dopředu vědět.

Zajistíme

  • Včetně demolice a odvozu suti buď vozem, nebo pomocí kontejneru
  • Práce ve stísněných podmínkách, prašném prostředí a náročném prostoru
  • Cena podle objemu likvidovaných věcí a vyklízeného prostoru
  • Návštěva technika předem s poskytnutím cenové kalkulace
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.