STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Exituje spousta důvodů, proč zvolit právě naše služby.

Těžká břemena pro nás nejsou problém

Mezi námi nabízené služby patří také stěhování těžkých břemen. Dá se říct, že převoz a přesun těžkých břemen je naší specialitou. Přemístit bezpečně objemný, nadrozměrný, křehký nebo cenný předmět může být někdy náročné i stresující. A škody, které by vznikly, kdyby se něco pokazilo, by byly nevyčíslitelné. S námi se ale nemusíte bát. Vaše předměty přestěhujeme rychle, levně a především bezpečně. Proto pokud vás čeká náročné stěhování, ve kterém budou figurovat i převozy objemných předmětů a těžkých břemen, nechce to na nás. Budete mít záruku, že je o všechny vaše předměty dobře postaráno.

Co jsme schopni přestěhovat?

Zde se nabízí univerzální odpověď – zkrátka všechno. Může se jednat o stěhování nábytku (moderního i starožitného), strojů, hudebních nástrojů (například klavíry a pianina), trezory nebo třeba sochy. Jsme schopni přemístit také objemné skříně či celé komodové stěny. Nezáleží nám na tvaru ani velikosti, váš předmět bezpečně a citlivě dopravíme na předem určené místo. Díky naším mnohaletým zkušenostem, praxi a odbornému kvalifikovanému týmu si poradíme se vším, co si pro nás nachystáte.

Zvládáme i náročné stěhování

Bezpečnost zde hraje hlavní roli. Je pochopitelné, že manipulace s těžkým předmětem bude náročnější, a pokud se jedná o vzácný či křehký předmět, je třeba mu věnovat ještě více péče. Na objemné, extra těžké či jinak náročné předměty používáme stroje, plošiny, zvedáky a další nástroje. Je tak zaručeno maximální bezpečí stěhovaných předmětů. Pokud chcete ještě větší jistotu, využijte možnosti předchozí konzultace v rámci služby stěhování těžkých břemen Brno. Ta je velmi vhodná zejména v případě, pokud stěhované předměty jakkoli vybočují z vlastností běžného sortimentu. My díky konzultaci víme, na co se připravit a vy máte jistotu, že váš cenný kousek nedojde úhony. Mimo informací o samotném předmětu potřebujeme také být v obraze, co se terénu týče. Pokud zde bude figurovat rizikový terén – strmé schody, nízké stropy, úzké chodby nebo další možné komplikované záležitosti, bude lepší, když o tom budeme dopředu vědět.

Naše přednosti
NOVINKY
1.
Pojištění
2.
Dlouholetá praxe
3.
Nízké ceny
  • Včetně demolice a odvozu sutin buď vozem, nebo pomocí kontejneru
  • Práce ve stísněných podmínkách, prašném prostředí a náročném prostoru
  • Cena podle objemu likvidovaných věcí a vyklízeného prostoru
  • Návštěva technika předem s poskytnutím cenové kalkulace
Poptat službu
Pricing list

Stěhování bytů

Stěhujete se přes ulici nebo do zcela jiného města? Ať je to jakkoli, nechte to na profesionálech.
Pricing list

Stěhovací vozy

Ke stěhování používáme speciální polstrovaná stěhovací vozidla vybavená nakládacími rampami.
Pricing list

Mezinárodní stěhování

Stěhujeme v mezinárodním měřítku byty, rodinné kanceláře, sklady i firemní provozy.
Zákazník na první místě
Řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán.“