Během rekonstrukce nemovitosti uskladněte nábytek u naší stěhovací firmy

Chemické injektáže

Trápí vaši nemovitost přílišná vlhkost, nevzhledné mokré mapy na stěnách a nepříjemný těžký vzduch v místnostech? Pak je třeba začít myslet na rekonstrukci objektu a použití chytré sanační metody. Pro uskladnění nábytku volejte naše stěhováky.

Trápí vaši nemovitost nadměrná vlhkost? Pak je problém začít řešit okamžitě

Nepříjemně těžký vzduch, mokré stopy v rozích místnosti a neustálá plíseň pod podlahou. To jsou nejčastější potíže v rodinném domě, kde je poškozená hydroizolace nebo zde ochrana proti vzlínající vlhkosti zcela chybí. Jenže tento problém má neblahý vliv na nábytek a podlahové krytiny, které vlivem neustálého působí vlhka začnou plesnivět, kroutit se a bobtnat. Problém se vzlínající vodou je nutné řešit od základů a to co nejrychleji. Protože všudypřítomné bakterie a alergeny působí nejen na náš majetek, ale také na naše zdraví.

Chemické injektáže

Kam s nábytkem během renovace? Pronajměte si skladové prostory

Během náročných renovací je nutné myslet na veškeré vybavení domácnosti, které by mohlo být vystaveno nechtěnému poničení. Vyhněte se nepříjemnostem a objednejte si skladování v našich skladech. Ať už se pustíte do malých či velkých oprav, vždy musíte prostor připravit pro nastávající práce. Specialistům se bude těžko pracovat v zastavěné místnosti, kde musí dávat pozor na vybavení, aby nedošlo k jeho poničení.

Abyste se vyhnuli nepříjemnostem, pak veškerý inventář z místností, které budou rekonstruovány, přestěhujte do našich skladů. Zavolejte si náš tým stěhováků, kteří nábytek na stěhování připraví, odvezou a až bude hotovo, opět jej přivezou a rozmístí na předem dohodná místa.

Co proti vzlínající vlhkosti pomůže nejlépe?

Jako majitel nemovitosti jistě chcete provést sanační metodu, která je účinná a především dlouhověká. Pokud se chcete zcela vyhnout těžkým stavebním zásahům, doporučujeme použití chemické injektáže zdiva. Jde o sanační metodu, zabraňující přímému pronikání vody do stavebních konstrukcí a vytváří účinnou bariéru proti vlhkosti a tlakové vodě. V současnosti existuje několik druhů chemických injektáží. Ideální volbu určí přímo specialisté u vás na místě a to po odebrání vzorku ze zdiva a vyhodnocení chemického složení a obsah solí, které voda do domu vzlínáním přivádí.

Jak se provádí aplikace chemické injektáže zdiva

Chemická injektáž zdiva se aplikuje do předem navrtaných otvorů o průměru 12- 18 mm ve vzdálenosti cca 10-12 cm od sebe. Otvory se poté vyčistí vzduchem. Do připravených injektážních otvorů se vpraví hydrofobizační injektážní krém, který prosákne do všech trhlinek a kapilár v jejich okolí. Tím dojde k propojení vrtů a vytvoření ucelené vodorovné vrstvy. V následné chemické reakci dojde k vodoodpudivosti zdiva a zamezení vzlínání zemní vlhkosti. Výhodou chemické injektáže zdiva je její šetrná aplikace, možnost využívání stavby po dobu stavebních prací i cenová dostupnost.

Proč se majitelé domu přiklánění k použití chemické injektáže zdiva?

  • Šetrná sanační metoda ke zdivu
  • Nemusíte se obávat statiky objektu
  • Není zamezeno používání objektu
  • Provádění injektáže se provádí pouze z jedné strany
  • Možnost provádění vodorovné i svislé izolace
  • Lze použít u zdiva s omezeným manipulačním prostorem
  • Řešení výškových přechodů ve zdivu
  • Aplikace u všech druhů zdiva – cihelné, smíšené, kamenné

Vyzkoušejte nejúčinnější sanaci pro svůj dům, chatu či chalupu

Metoda hydroizolační chemické injektáže využívá moderní materiály, které jsou velmi flexibilní, disponují nízkou viskozitou a naopak vysokou reakční rychlostí, jsou odolné vůči kyselinám i zásadám, roztokům solí a dalším chemickým činidlům. Vzhledem k bezprostřednímu kontaktu se zeminou a vodou jsou zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Pro aplikaci je nutný správný výběr chemického složení použitého roztoku. Tak je zajištěno dlouhé působení chemické injektáže zdiva a to po dobu až čtyřiceti let.