+420 605 125 869

Reference

Petr F, 18. 5. 2017

Na stěhování jsem neměl čas, takže jsem si objednal služby profesionálů a musím říct, že jsem spokojený. Stěhování proběhlo naprosto bez problémů a hlavně rychle. O nic jsem se nemusel starat, což je vzhledem k mému pracovnímu vytížení pro mě to nejdůležitější.

Lukáš K, 7. 5. 2017

Většinu věcí jsem si přestěhoval sám, ale ty nejtěžší kousky nábytku a nadměrné věci jsem nechal na profesionálech. Naúčtovali si přiměřenou cenu a já jsem se nemusel dřít s těžkými břemeny.

František V, 12. 4. 2017

Rozhodl jsem se odstěhovat z Prahy na venkov, s čímž jsem potřeboval pomoct od profesionálů. Nemám totiž k dispozici žádný vůz, který by všechny moje věci přestěhoval.
Firma přijela v dohodnutou dobu a během několika hodin bylo všechno přesunuto.

Lukáš N, 13. 3. 2017

Naše společnost se potřebovala přesunout z jedné kanceláře do jiné. Najali jsme si služby profesionálů, které předčily naše očekávání. Všechno se odehrálo bleskurychle, takže jsme ani nemuseli přerušovat práci.

Jiří K, 3. 3. 2017

Neměl jsem moc času se připravit na stěhování, takže jsem zařídil pouze to nejnutnější a zbytek jsem svěřil do rukou profesionálů. Stěhovací firma všechno odtransportovala do nového domu a umístila tam, kam jsem zakreslil v plánku. Všechno tedy proběhlo na jedničku a já jsem naprosto spokojený.

Kristýna S, 21. 11. 2016

Potřebovala jsem se přestěhovat, ale v bytě jsem měla spoustu těžkých předmětů, které bych
neunesla. Najala jsem si proto profesionální stěhováky, kteří všechno zvládli odnést, aniž bych se do toho musela zapojit. Stěhovací firma bezproblémově přesunula i můj klavír, u kterého jsem se bála, že nepůjde přestěhovat.

Lenka V, 22. 9. 2016

Potřebovala jsem se přestěhovat z jednoho města do druhého, přičemž šlo o poměrně velkou vzdálenost. Najala jsem si tu pravou firmu, protože stěhováci se o všechno postarali a hlavně pracovali s nejvyšší opatrností, takže nepoškodili vůbec nic. Ani při převozu křehkého materiálu nedošlo k žádným ztrátám, takže jsem naprosto spokojena.

Jindřich H, 18. 9. 2016

Při přesunu našich věcí z jednoho skladu do druhého jsme využili služeb stěhovací firmy. Rozhodně můžeme podobný krok doporučit každému, protože stěhování proběhlo hladce a hlavně neuvěřitelně rychle.