Stěhovali jsme prodejnu instalatérských potřeb

Instalatérství Musil

Rozhodli jste se i vy přestěhovat svou prodejnu instalatérských potřeb na lukrativnější adresu, ale potřebujete vše zvládnout přes víkend? Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky, kteří mají s tímto druhem stěhování již zkušenosti.

Stěhování prodejny s instalatérskými potřebami

Stěhování kterékoli firmy je složitý proces. Zvláště, pokud je součástí firmy sklad, ve kterém je nejrůznější drobný majetek. Přesto je stěhování firmy na novou adresu pro každého majitele velkou událostí. Získáte lukrativnější adresu i větší prostory pro své podnikání. Jak ale přestěhovat veškerý inventář firmy ze stávající adresy?

Abyste stěhování své prodejny instalatérských potřeb zvládli v co nejkratším čase a bez zbytečných potíží, zarezervujte si termín v naší stěhovací firmě. Náš tým stěhováků má se stěhováním skladu s instalatérskými potřebami již prokazatelné zkušenosti. Jestliže si na pomoc přizvete právě nás, postaráme se o vše. Zajišťujeme totiž i stěhování na klíč. Co to znamená pro vás? Nemusíte vše pečlivě balit, ani shánět obalový materiál. O vše se postaráme sami.

Instalatérství Musil

Stěhování děláme s radostí

Stěhování prodejen zajišťujeme již mnoho let. Za dobu praxe jsme získali mnoho zkušeností, které můžeme zúročit v těch nejnáročnějších situacích. O stěhování víme zkrátka vše a jsme na práci perfektně připraveni. A to jak vybavením, tak i zkušenostmi a přístupem. Zařídíme nejen samotné stěhování, ale také všechny důležité věci i maličkosti okolo.

Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Stěhování provádíme na základě předem schváleného harmonogramu, který domluvíte s naším technikem přímo ve vaší prodejně.  Zajistíme potřebné krabice, boxy, fólie a balicí prostředky, pro bezpečný transport vaší prodejny. S přepravovaným zbožím zacházíme více než opatrně, přesto jsme pojištěni pojistkou odpovědnosti. Jsme schopni ihned plnit náhradu škody v plné výši.

Stěhujeme malé i velké firmy i o víkendu

Stěhujeme i o víkendu. To pro případ, že nechcete přijít o ušlý zisk. Stěhujeme malé, střední i velké obchody. Se stěhováním prodejny s instalatérskými potřebami máme již bohaté zkušenosti a předvídáme problémy tam, kde mohou během práce nastat.  A vy? Vy se nemusíte opravdu o nic starat, jen se těšit do nových prostor a radovat se z ušetřeného času, který jste získali objednáním našich zručných stěhováků.