Krabice na stěhování

Žádné stěhování se neobejde bez spousty obalového materiálu. Sem můžeme zařadit nejrůznější krabice, boxy, přepravky, vycpávky, bublinkové fólie a další. V závislosti na objemu stěhovaného zboží je někdy potřeba takového materiálu opravdu hodně. Obalový materiál, ač se to nemusí na první pohled zdát, je velice důležitou položkou při stěhování a je vhodné mu věnovat dostatečnou pozornost. Pokud se vám nechce shánět a přesto chcete mít při stěhování vše pohodlně při ruce, stačí nás s touto skutečností seznámit. V nabídce máme široký výběr obalového materiálu, který si u nás můžete objednat právě pro vaše hladké přestěhování. Poradíme vám s výběrem a zajistíme vše potřebné pro to, aby stěhování proběhlo rychle a hlavně bezpečně.

Velké množství druhů

Existuje nepřeberné množství krabic a boxů na stěhování, ze kterých můžete vybírat. Nabídka na dnešním trhu je opravdu široká. Samozřejmě můžete použít i normální recyklovatelné krabice, které máte doma, například od ovoce či jiných produktů. Speciální stěhovací krabice však mají vyšší nosnost, nezničí se a jsou lépe přizpůsobeny tomu, aby převážený materiál udržely v komfortu a v bezpečí. Stačí si jen vybrat z nabídky, který typ bude vyhovovat právě vám. A pokud nevíte nebo si nejste zcela jisti, nic se neděje. My už vám rádi poradíme a připravíme pro vás materiál nejvhodnější právě pro vaše stěhování.

Kvalita zde hraje roli

Z výše zmíněných důvodů není radno výběr obalového materiálu podceňovat. Nebojte se využívat vlastností bublinkové fólie a pečlivě balit každý převážený předmět. Krabice volte vždy v odpovídající velikosti. Možná vám důkladné balení před převozem zabere nějaký ten čas, je to ovšem rozhodně lepší, než kdyby se vám díky nedbalosti a snaze vše urychlit váš oblíbený předmět rozbil. Proto zde určitě neprohloupíme, pokud výběru věnujeme dostatek času. Odměnou budou kvalitně zabalené předměty, u kterých bude díky balení minimalizování riziko poškození při převozu.

Usnadnění a situace a ušetření nákladů předem:

  • Kontaktujte předem nás servis s nezávaznou poptávkou pro společnou představu o náročnosti a ceně
  • Zajistěte volné místo k parkování co nejblíže vchodu, zkrátíte tak cestu a čas nakládky
  • Cenu stěhování bytu či stěhování kanceláře výrazně redukujete pečlivým zabalením věcí předem, kdy bude vlastní stěhování jen o naložení položek, převozu a vyložení v cíli
  • Mějte po ruce přesný seznam věcí pro lepší představu o náročnosti převozu pro vás i pro nás
  • Ujistěte se, že stěhované věci projdou dveřmi, případně připravte adekvátní podmínky
  • Ujistěte se o použitelnosti výtahu a schodiště v den stěhování
  • Vyprázdněte skříňky, uložte do krabic drobné předměty a pečlivě zabalte ty křehké (sklo, keramiku, jemné dekorace apod.)
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.