KRABICE NA STĚHOVÁNÍ

Exituje spousta důvodů, proč zvolit právě naše služby.

Žádné stěhování se neobejde bez spousty obalového materiálu. Sem můžeme zařadit nejrůznější krabice, boxy, přepravky, vycpávky, bublinkové fólie a další. V závislosti na objemu stěhovaného zboží je někdy potřeba takového materiálu opravdu hodně. Obalový materiál, ač se to nemusí na první pohled zdát, je velice důležitou položkou při stěhování a je vhodné mu věnovat dostatečnou pozornost. Pokud se vám nechce shánět a přesto chcete mít při stěhování vše pohodlně při ruce, stačí nás s touto skutečností seznámit. V nabídce máme široký výběr obalového materiálu, který si u nás můžete objednat právě pro vaše hladké přestěhování. Poradíme vám s výběrem a zajistíme vše potřebné pro to, aby stěhování proběhlo rychle a hlavně bezpečně.

Velké množství druhů

Existuje nepřeberné množství krabic a boxů na stěhování, ze kterých můžete vybírat. Nabídka na dnešním trhu je opravdu široká. Samozřejmě můžete použít i normální recyklovatelné krabice, které máte doma, například od ovoce či jiných produktů. Speciální stěhovací krabice však mají vyšší nosnost, nezničí se a jsou lépe přizpůsobeny tomu, aby převážený materiál udržely v komfortu a v bezpečí. Stačí si jen vybrat z nabídky, který typ bude vyhovovat právě vám. A pokud nevíte nebo si nejste zcela jisti, nic se neděje. My už vám rádi poradíme a připravíme pro vás materiál nejvhodnější právě pro vaše stěhování.

Kvalita zde hraje roli

Z výše zmíněných důvodů není radno výběr obalového materiálu podceňovat. Nebojte se využívat vlastností bublinkové fólie a pečlivě balit každý převážený předmět. Krabice volte vždy v odpovídající velikosti. Možná vám důkladné balení před převozem zabere nějaký ten čas, je to ovšem rozhodně lepší, než kdyby se vám díky nedbalosti a snaze vše urychlit váš oblíbený předmět rozbil. Proto zde určitě neprohloupíme, pokud výběru věnujeme dostatek času. Odměnou budou kvalitně zabalené předměty, u kterých bude díky balení minimalizování riziko poškození při převozu.

Naše přednosti
NOVINKY
1.
Pojištění
2.
Dlouholetá praxe
3.
Nízké ceny

Usnadnění a situace a ušetření nákladů předem:

  • Kontaktujte předem nás servis s nezávaznou poptávkou pro společnou představu o náročnosti a ceně
  • Zajistěte volné místo k parkování co nejblíže vchodu, zkrátíte tak cestu a čas nakládky
  • Cenu stěhování bytu či stěhování kanceláře výrazně redukujete pečlivým zabalením věcí předem, kdy bude vlastní stěhování jen o naložení položek, převozu a vyložení v cíli
  • Mějte po ruce přesný seznam věcí pro lepší představu o náročnosti převozu pro vás i pro nás
  • Ujistěte se, že stěhované věci projdou dveřmi, případně připravte adekvátní podmínky
  • Ujistěte se o použitelnosti výtahu a schodiště v den stěhování
  • Vyprázdněte skříňky, uložte do krabic drobné předměty a pečlivě zabalte ty křehké (sklo, keramiku, jemné dekorace apod.)
Poptat službu
Pricing list

Stěhování bytů

Stěhujete se přes ulici nebo do zcela jiného města? Ať je to jakkoli, nechte to na profesionálech.
Pricing list

Stěhovací vozy

Ke stěhování používáme speciální polstrovaná stěhovací vozidla vybavená nakládacími rampami.
Pricing list

Mezinárodní stěhování

Stěhujeme v mezinárodním měřítku byty, rodinné kanceláře, sklady i firemní provozy.
Zákazník na první místě
Řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán.“