Časté dotazy

Jaká je pracovní doba?
Pracujeme každý den od brzkých ranních hodin až do pozdních nočních. Po domluvě i o víkendech či svátcích a to vše bez příplatků i pro firmy.
Jaká je cena za stěhování?
Cena stěhovacích služeb závisí na mnoha faktorech. Odvíjí se dle míry náročnosti, ujeté vzdálenosti a použití konkrétních vozidel. Pro začátek si ale projděte náš ceník. Pro získání přesnější ceny vám doporučujeme nás kontaktovat.
Které vozidlo bude potřeba pro stěhování?
Náš vozový park je připraven na malé i větší stěhování. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Nepoškodí se předměty při stěhování?
Vynaložíme veškeré úsilí, abychom zajistili náležité zabezpečení všech vašich věcí. Naše zkušenosti, vhodné vybavení a příslušenství nám umožňují ochránit všechny přepravované předměty před mechanickým poškozením. Stěhování domů i bytů s naší společností je zárukou bezpečnosti.
Je stěhování pojištěno?
Samozřejmě. Pojištění se vztahuje na jakékoliv přepravované zboží. Pojišťovna také kryje škody v případě krádeže či devastace. Nezapomeňte však, že si můžete u externí pojišťovny sjednat připojištění.
Kolik bude potřeba stěhováků?
Počet lidí, kteří budou přiděleni k zakázce, závisí především na její velikosti a složitosti. Vždy se snažíme volit tak, abychom zajistili co nejvyšší komfort služby, jak pro zákazníka, tak pro naše zaměstnance.
Stěhujete i do zahraničí?
Přepravu v rámci EU provádíme pouze na základě písemné smlouvy se seznamem přepravovaných položek a podepsaným nákladním listem CMR. Kvůli celnímu odbavení na hranicích Švýcarska a Norska musí být doklady přizpůsobeny přepravovanému zboží a odpovídat platným předpisům.
Jak si mohu objednat stěhování?
Stěhování i další naše služby si můžete objednat hned několika způsoby. Základem je kontaktovat nás telefonicky a objednat si konkrétní službu. Kromě toho nás můžete kontaktovat také e-mailem či osobně. Na našich webových stránkách pak naleznete kontaktní formulář, který můžete taktéž použít.
Děláte i likvidace starého nábytku?
Pro tyto situace jsme připravili speciální skupinu podpůrných služeb. Patří mezi ně vyklízení sklepů i půd a likvidace nábytku či dalších nepotřebných věcí. Pokud se tedy chcete zbavit věcí, které již nepotřebujete, můžeme vám s tím pomoci. Vaše věci odvezeme na skládku či na sběrný dvůr.
Čím mám balit předměty ke stěhování?
Není potřeba žádného balení. V případě potřeby se postaráme o komplexní zabalení věcí zákazníka. Máme k dispozici všechny potřebné materiály, jako jsou kartonové krabice různých velikostí a plastové fólie. Naši zaměstnanci obratně zabalí všechny druhy předmětů, čímž sníží riziko jejich poškození během přepravy.