Řešíte otázku stěhování

Krása bydleníi

Zakoupili jste nový byt či dům přes realitní kancelář a řešíte stěhování? Obraťte se na odborníky v oblasti stěhování, kteří zajišťují komplexní služby zahrnující kalkulaci celé operace, přes poskytnutí obalového materiálu až po převoz. Nezáleží na vzdálenosti přepravovaných věcí. Stěhování je možné přes ulici nebo do zcela jiného města v rámci České republiky i do zahraničí.

 

Vyklízení či demontáž nábytku?

Realitní kancelář již vyřídila vše potřebné a vás čeká vyklízení nemovitosti? Není nic snažšího, než tuto záležitost svěřit právě do rukou odborníků na stěhování, kteří disponují řadou stěhovacích vozů, vozíků a nářadí, jež jsou při stěhování zapotřebí. Montáže a demontáže provádí denně. Vyškolený personál zajistí demontáž a ekologickou likvidaci nábytku a dalších věcí, které zůstaly v bytě či domě zakoupeného přes realitní kancelář. Realitka je častokrát navíc schopna doporučit kvalitní stěhovací firmy a mnohokrát i za zajímavější ceny než jsou ceny tržní.

 

Krása bydlení

Stěhování a zapojení výpočetní techniky?

Pronajali jste si prostory k podnikání přes realitní kancelář a řešíte stěhování výpočetní techniky, šanonů a dalšího vybavení kanceláře? Zajisté chcete, aby stěhování proběhlo rychle, bezpečně a nenarušilo chod vaší práce. Obraťte se na tým profesionálů. Společně naplánujete vhodný termín uskutečnění balení, demontáže, stěhování, převozu a následné montáže nábytku.

 

Stěhování těžkých břemen?

Pokud zvažujete stěhování do nově zakoupeného domu či bytu přes realitní kancelář je pravděpodobné, že budete potřebovat stěhování nadrozměrných věcí. Těžká břemena nejsou pro odborníky v dané oblasti problém. Bezpečně přemístí nadrozměrný, křehký nebo cenný předmět. Nábytek, hudební nástroje, trezory i sochy jsou v jejich rukách v bezpečí. Díky mnohaletým zkušenostem si poradí takřka se vším.