+420 605 125 869

Stěhovaní bytů

Stěhování bytů s profesionály

V životě se pravděpodobně setkáte se situací, kdy se budete muset přestěhovat z vašeho bytu nebo domu. Možná vás to bude stresovat, stěhování bytu totiž není vždy snadní záležitost. Je potřeba zařídit spousta věcí, na nic nezapomenout, nic nerozbít, vše dopředu naplánovat a tak podobně. Stěhování je samozřejmě náročné také na čas. To vás může odtrhávat například od vašeho zaměstnání nebo koníčků, a z celé situace se stane velmi stresující záležitost. Můžete na to ale jít i chytřeji, bez stresu a bez problémů. Odborníky na služby stěhování bytů Brno jsme tu my.

Odborné stěhování za nízké ceny

Naše stěhovací společnost je tu pro vás právě ve chvíli, kdy naznáte, že vám stěhování bytu v Brně přerůstá přes hlavu a nechcete na to být sami. Pomůžeme vám, ať už se bude jedná o stěhování bytu přes ulici nebo do zcela jiného města. Zajistíme pro vás komplexní služby, které zahrnují převoz, obalový materiál, potřebné přepravky a kalkulaci celé operace. Poradíme si se vším, pokud hledáte službu stěhování bytů Brno, jsme připraveni. Disponujeme stěhovacími vozy vybavenými dekami, vozíky, kurty nebo třeba nářadím pro montáže a demontáže.

Stěhovaní bytů

Jak služba stěhování bytů Brno probíhá

Ve vámi určený den a čas přistavíme stěhovací vůz k vašemu bytu. Proběhne kontrola stavu věcí a případné dobalení, montáž či demontáž. Pak už přejdeme k nakládce věcí. Pořadí je přesně určeno a vše je koordinováno našimi pracovníky. Následně proběhne další kontrola, a to takzvaná kontrola věcí před přepravou, při které zajistíme věci proti pohybu a podobně. Po nakládce proběhne vlastní převoz.

Po dojetí na místo provedeme obhlídku prostor a manévrovacího prostoru. Vykládka je pak přizpůsobena vašim požadavkům a aktuálním možnostem. Nastává vybalení věcí
a odvoz přebytečného materiálu, bude – li to potřeba. Vše je ukončeno platbou za službu stěhování bytů Brno.

Celý proces služby stěhování bytů Brno proběhne maximálně bezpečně s důrazem na pečlivou péči o všechny převážené předměty. Vy se nebudete muset o nic starat, a stěhování bytu zvládnete rychle, levně, v klidu a bez zbytečných nervů. Nabízíme špičkové služby, které naši klienti hodnotí velmi pozitivně.

Usnadnění situace a ušetření nákladů předem:

  • Kontaktujte předem nás s nezávaznou poptávkou pro společnou představu o náročnosti a ceně
  • Zajistěte volné místo k parkování co nejblíže vchodu, zkrátíte tak cestu a čas nakládky
  • Cenu stěhování výrazně redukujete pečlivým zabalením věcí předem, kdy bude vlastní stěhování jen o naložení položek, převozu a vyložení v cíli
  • Mějte po ruce přesný seznam věcí pro lepší představu o náročnosti převozu pro vás i pro nás
  • Ujistěte se, že stěhované věci projdou dveřmi, případně připravte adekvátní podmínky
  • Ujistěte se o použitelnosti výtahu a schodiště v den stěhování
  • Vyprázdněte skříňky, uložte do krabic drobné předměty a pečlivě zabalte ty křehké (sklo, keramiku, jemné dekorace apod.)

Máte dotaz? Napište nám!