STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ

Rychlé a levné stěhování kanceláří

Sídlí vaše kancelář nebo firma v Brně a potřebujete se přestěhovat? Chcete, aby stěhování proběhlo rychle, bezpečně a nenarušilo chod vaší práce? Pak jste tu na správné adrese. Chápeme, jak je pro vás důležité neztratit drahocenný čas a nevyřadit firmu na dlouhý čas z provozu jen kvůli stěhování. Jsme tu pro vás, abychom službu stěhování kanceláří Brno nabídli ve špičkové kvalitě a za rozumnou cenu

Neohrozíme každodenní provoz v kanceláři

Je zcela zřejmé, že přestěhovat kancelář a nenarušit její každodenní provoz není snadné. Pro zajištění vhodných pracovních podmínek pro zaměstnance během stěhování je třeba obětovat čas a celý proces pečlivě naplánovat. Čím dříve se do toho pustíme, tím lépe. Naši zkušení odborníci vám se vším rádi pomohou. Přijedeme k vám a probereme celou operaci, veškeré její příležitosti i úskalí.

Službu stěhování kanceláří Brno zrealizujeme kompletně

Nejlepší je samozřejmě stěhovat ve večerních hodinách, případně o víkendech. Při potřebě přesunutí objemnějšího nábytku zajistíme jeho demontáž i opětovné složení v cílovém prostoru. Stejně tak to provedeme s různými stojany, mřížemi, držáky a dalším vybavením, které je specifické právě pro kancelář či prodejnu. Je možno přestěhovat i výrobu, jedná se ale o mnohem náročnější proces než je stěhování kanceláří. Zde je vhodná domluva přímo na místě, aby naši pracovníci vše viděli, udělali si dostatečnou představu a mohli začít plánovat.

My stěhujeme, vy se věnujete práci

Jak už jsme zmínili, vše se snažíme provést tak, abychom minimalizovali omezení běžného provozu vaší firmy. Zatímco naši zaměstnanci pracují, plánují a stěhují, vy a vaši zaměstnanci děláte to samé, jen ve vašem oboru. Samozřejmostí je snaha o dodržení maximálně možného pořádku a snížení hluku vzniklého stěhováním, aby byl pro vaši práci dostatečný klid. Přestože to nebude snadné, není to ani nemožné.

Služba stěhování kanceláří Brno probíhá rychle, plynule, kvalitně a levně. Budete se plně věnovat pracovním povinnostem a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Vaše spokojenost je naší prioritou, vyzkoušejte nás. Věříme, že budete spokojeni.

Image module
Naše přednosti
NOVINKY
1.
Pojištění
2.
Dlouholetá praxe
3.
Nízké ceny
  • Přesun prodejen i kanceláří včetně objemného či specifického nábytku a jeho demontáže i opětovné montáže
  • Ideální během víkendů nebo večerních hodin, kdy stěhování tolik nenarušuje samotný provoz firmy
  • Stěhování provozů a výroben s předchozí konzultací kvůli specifickým podmínkám
Poptat službu
Pricing list

Stěhování bytů

Stěhujete se přes ulici nebo do zcela jiného města? Ať je to jakkoli, nechte to na profesionálech.
Pricing list

Stěhovací vozy

Ke stěhování používáme speciální polstrovaná stěhovací vozidla vybavená nakládacími rampami.
Pricing list

Mezinárodní stěhování

Stěhujeme v mezinárodním měřítku byty, rodinné kanceláře, sklady i firemní provozy.
Zákazník na první místě
Řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán.“