Stěhování kanceláří

Rychlé a levné stěhování kanceláří

Sídlí vaše kancelář nebo firma v Brně a potřebujete se přestěhovat? Chcete, aby stěhování proběhlo rychle, bezpečně a nenarušilo chod vaší práce? Pak jste tu na správné adrese. Chápeme, jak je pro vás důležité neztratit drahocenný čas a nevyřadit firmu na dlouhý čas z provozu jen kvůli stěhování. Jsme tu pro vás, abychom službu stěhování kanceláří Brno nabídli ve špičkové kvalitě a za rozumnou cenu.

Neohrozíme každodenní provoz v kanceláři

Je zcela zřejmé, že přestěhovat kancelář a nenarušit její každodenní provoz není snadné. Pro zajištění vhodných pracovních podmínek pro zaměstnance během stěhování je třeba obětovat čas a celý proces pečlivě naplánovat. Čím dříve se do toho pustíme, tím lépe. Naši zkušení odborníci vám se vším rádi pomohou. Přijedeme k vám a probereme celou operaci, veškeré její příležitosti i úskalí.

Stěhovaní kanceláří

Službu stěhování kanceláří Brno zrealizujeme kompletně

Nejlepší je samozřejmě stěhovat ve večerních hodinách, případně o víkendech. Při potřebě přesunutí objemnějšího nábytku zajistíme jeho demontáž i opětovné složení v cílovém prostoru. Stejně tak to provedeme s různými stojany, mřížemi, držáky a dalším vybavením, které je specifické právě pro kancelář či prodejnu. Je možno přestěhovat i výrobu, jedná se ale o mnohem náročnější proces než je stěhování kanceláří. Zde je vhodná domluva přímo na místě, aby naši pracovníci vše viděli, udělali si dostatečnou představu a mohli začít plánovat.

My stěhujeme, vy se věnujete práci

Jak už jsme zmínili, vše se snažíme provést tak, abychom minimalizovali omezení běžného provozu vaší firmy. Zatímco naši zaměstnanci pracují, plánují a stěhují, vy a vaši zaměstnanci děláte to samé, jen ve vašem oboru. Samozřejmostí je snaha o dodržení maximálně možného pořádku a snížení hluku vzniklého stěhováním, aby byl pro vaši práci dostatečný klid. Přestože to nebude snadné, není to ani nemožné.

Služba stěhování kanceláří Brno probíhá rychle, plynule, kvalitně a levně. Budete se plně věnovat pracovním povinnostem a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Vaše spokojenost je naší prioritou, vyzkoušejte nás. Věříme, že budete spokojeni.

Usnadnění situace a ušetření nákladů předem

  • Přesun prodejen i kanceláří včetně objemného či specifického nábytku a jeho demontáže i opětovné
  • Ideální během víkendů nebo večerních hodin, kdy stěhování tolik nenarušuje samotný provoz firmy
  • Stěhování provozů a výroben s předchozí konzultací kvůli specifickým podmínkám
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.