+420 605 125 869

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů s praxí

Vyklízení bytů a dalších prostor je další z námi nabízených služeb, kterou můžete v případě potřeby využít. V nabídce ji poskytujeme jako komplexní službu se všemi náležitostmi. Jistě znáte ten pocit, když máte doma místnost, která je plná starého nepotřebného harampádí, na všem leží nános prachu a špíny, a vy každým dnem odkládáte její úklid na den, který stejně nikdy nepřijde. Pokud chcete tento problém vyřešit rychle, levně, kvalitně a bez jakýchkoli problémů a starostí, pak nadešel čas obrátit se na nás a svěřit se do rukou našich odborníků.

Co vyklízíme

Jsme schopni vyklidit byty, domy, půdy, sklepy i pozůstalosti. Objednat si nás můžete také v případě, že jste si pořídili nový nábytek a nevíte, kam dát ten původní. Nápomocni jsme také před plánovanou rekonstrukcí bytu nebo domu, kdy vám pomůžeme prostory připravit tak, aby na rekonstrukci byly již v ideálním stavu. Pokud chcete celou záležitost ještě více ulehčit, pošlete nám v předstihu fotografii místa. Pomůže nám to v tom, že budeme přesně vědět, do čeho jdeme a uděláme si tak lepší představu.

Pracujeme za všech podmínek

Opravdu se nemusíte bát či dokonce stydět, pokud jsou vaše prostory v nevyhovujícím stavu. Pracujeme i v tmavých sklepních místech, kde se nachází špína a prach. My to zvládneme. Stejně tak jsme vybaveni na to, abychom byli v rámci služby vyklízení bytů Brno schopni pracovat s předměty různých objemů, tvarů a velikostí.

Vyklízení bytů je poskytováno jako komplexní služba, spolehněte se tedy, že zajistíme také odvoz odpadu na sběrný dvůr a vaše prostory po celé akci uklidíme. Nemusíte proto řešit finance navíc za objednání služeb s vyklízením souvisejících. Všechny služby budete mít v jednom, ušetříte si tak spoustu starostí i peněz. Pojištění, dlouholetá praxe a nízké ceny, to jsou naše hlavní přednosti. A naše priorita? Vaše spokojenost a to samozřejmě nejen se službou vyklízení bytů Brno. Uděláme vše pro to, aby byl váš byt vyklizen rychle, a vy se vrátili do čistých a uklizených prostor. Tak se nám ozvěte a přesvědčte se sami.

Naše výhody

  • Včetně demolice a odvozu sutin buď vozem, nebo pomocí kontejneru
  • Práce ve stísněných podmínkách, prašném prostředí a náročném prostoru
  • Cena podle objemu likvidovaných věcí a vyklízeného prostoru
  • Návštěva technika předem s poskytnutím cenové kalkulace

Máte dotaz? Napište nám!