VYKLÍZENÍ BYTŮ

Exituje spousta důvodů, proč zvolit právě naše služby.

Vyklízení bytů s praxí

Vyklízení bytů a dalších prostor je další z námi nabízených služeb, kterou můžete v případě potřeby využít. V nabídce ji poskytujeme jako komplexní službu se všemi náležitostmi. Jistě znáte ten pocit, když máte doma místnost, která je plná starého nepotřebného harampádí, na všem leží nános prachu a špíny, a vy každým dnem odkládáte její úklid na den, který stejně nikdy nepřijde. Pokud chcete tento problém vyřešit rychle, levně, kvalitně a bez jakýchkoli problémů a starostí, pak nadešel čas obrátit se na nás a svěřit se do rukou našich odborníků.

Co vyklízíme

Jsme schopni vyklidit byty, domy, půdy, sklepy i pozůstalosti. Objednat si nás můžete také v případě, že jste si pořídili nový nábytek a nevíte, kam dát ten původní. Nápomocni jsme také před plánovanou rekonstrukcí bytu nebo domu, kdy vám pomůžeme prostory připravit tak, aby na rekonstrukci byly již v ideálním stavu. Pokud chcete celou záležitost ještě více ulehčit, pošlete nám v předstihu fotografii místa. Pomůže nám to v tom, že budeme přesně vědět, do čeho jdeme a uděláme si tak lepší představu.

Pracujeme za všech podmínek

Opravdu se nemusíte bát či dokonce stydět, pokud jsou vaše prostory v nevyhovujícím stavu. Pracujeme i v tmavých sklepních místech, kde se nachází špína a prach. My to zvládneme. Stejně tak jsme vybaveni na to, abychom byli v rámci služby vyklízení bytů Brno schopni pracovat s předměty různých objemů, tvarů a velikostí.

Vyklízení bytů je poskytováno jako komplexní služba, spolehněte se tedy, že zajistíme také odvoz odpadu na sběrný dvůr a vaše prostory po celé akci uklidíme. Nemusíte proto řešit finance navíc za objednání služeb s vyklízením souvisejících. Všechny služby budete mít v jednom, ušetříte si tak spoustu starostí i peněz. Pojištění, dlouholetá praxe a nízké ceny, to jsou naše hlavní přednosti. A naše priorita? Vaše spokojenost a to samozřejmě nejen se službou vyklízení bytů Brno. Uděláme vše pro to, aby byl váš byt vyklizen rychle, a vy se vrátili do čistých a uklizených prostor. Tak se nám ozvěte a přesvědčte se sami.

Naše přednosti
NOVINKY
1.
Pojištění
2.
Dlouholetá praxe
3.
Nízké ceny
  • Včetně demolice a odvozu sutin buď vozem, nebo pomocí kontejneru
  • Práce ve stísněných podmínkách, prašném prostředí a náročném prostoru
  • Cena podle objemu likvidovaných věcí a vyklízeného prostoru
  • Návštěva technika předem s poskytnutím cenové kalkulace
Poptat službu
Pricing list

Stěhování bytů

Stěhujete se přes ulici nebo do zcela jiného města? Ať je to jakkoli, nechte to na profesionálech.
Pricing list

Stěhovací vozy

Ke stěhování používáme speciální polstrovaná stěhovací vozidla vybavená nakládacími rampami.
Pricing list

Mezinárodní stěhování

Stěhujeme v mezinárodním měřítku byty, rodinné kanceláře, sklady i firemní provozy.
Zákazník na první místě
Řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán.“