+420 605 125 869

Mezinárodní stěhování

Odborné stěhování se zárukou kvality

Námi realizované mezinárodní stěhování zahrnuje stěhování bytů, kanceláří, skladů, firemních provozoven i těžkých břemen. To vše jak do zahraničí, tak ze zahraničí do ČR. Všechny vozy disponují navigací i zabezpečeným satelitním sledováním. Sledování s přesností na několik metrů je možné v rámci celé Evropy.

Sepište si seznam stěhovaných věcí

Před stěhování vždy vyžadujeme seznam stěhovaných věcí v anglické verzi (pro anglicky hovořící státy) a německé verzi (pro německy hovořící státy). Pokud nejste schopni seznam vypracovat, samozřejmě Vám rádi budeme nápomocni. Stačí nás kontaktovat na zákaznické lince: 605 125 869 nebo e-mailu: dymas@dymas.cz

Mezinarodní stěhování

Zajistěte dostatečně velké parkovací místo

Dle množství a velikosti stěhovaných věcí Vám oznámíme, jak velké parkovací místo bude třeba pro realizaci bezproblémové nakládky a vykládky. Při běžném mezinárodním stěhování dodávkou je třeba zajistit volné místo na cca 10 – 14 metrů (dle délky vozidla) na místě nakládky i vykládky. V případě lokálních omezení pohybu či dopravy je potřeba vyjednat výjimku pro stěhovací vozidlo.

Na mezinárodní stěhování se připravte

Důkladně zabalte veškeré věci a obalte hrany nábytku aby se nic nepoškodilo. Pokud si nejste jisti, zda Vámi realizované zabalení bude pro mezinárodní stěhování dostatečné, raději nechte zabalení na nás. Odborné zabalení stěhovaných věcí je cenově dostupné a budete mít jistotu, že nic nepřijde k újmě. Upozorňujeme, že pokud nejsou předměty zabaleny přímo našimi pracovníky, neuznáváme případné reklamace na jejich poškození během převozu. Naše služby jsou kompletně pojištěny a to v rámci celé Evropy.

S námi se mezinárodního stěhování nemusíte obávat

  • Odborná pomoc při přípravě na stěhování
  • Možnost demontáže a následné montáže nábytku
  • Mezinárodní stěhování předmětů všech druhů, tvarů a vah
  • Vyřízení všech úředních formalit a potřebných povolení
  • Možnost průběžného sledování pohybu jednotlivých vozů
  • Kompletní pojištění služeb v rámci stěhování do EU
  • Dlouholeté praxe ve stěhování do EU i mimo EU

Máte dotaz? Napište nám!