Stěhování nábytku

Přestěhujeme také těžký či objemný nábytek

Naše firma je specialistou na převoz a přesun těžkých, objemných či jinak náročných břemen. Do této kategorie patří i mnoho druhů nábytku, jak moderního, tak hlavně starožitného. Ten se vyráběl z těžkých a odolných dřev a tehdejší výrobci nešetřili ani poctivým kováním, které zvyšuje váhu předmětu. Samozřejmě i objemné skříně či celé komodové stěny jsou stejný případ. I v případě demontáže na jednotlivé díly je stěhována stále stejná váha.

Disponujeme profesionálním vybavením

Na objemné, extra těžké či jinak náročné kusy nábytku používáme postroje, plošiny, zvedáky a další nástroje. Je tak zaručeno maximální bezpečí stěhovaných předmětů. I tak se vždy hodí předchozí konzultace, zvláště tehdy, když stěhování zahrnuje nábytek vybočující jakoukoli vlastností z běžného sortimentu. My pak víme, na co se připravit a vy máte jistotu, že vás cenný kousek nedojde úhony. Kromě náročnosti samotného kusu jsou důležité i informace o rizikovém terénu – strmé schody, nízké stropy, úzké chodby či další možné komplikace. Služba stěhování nábytku Brno je určena také pro stěhování vybavení interiéru z obchodních center.

Stěhování nábytku z OC

Z obchodních center vozíme všechny druhy nábytku bez ohledu na velikost a váhu. Nábytek je ve většině případů demontovaný a je nutná následná odborná montáž. Tuto jsme schopni rovněž nabídnout a to ve špičkové kvalitě. V rámci služby stěhování nábytku Brno jsou naši zaměstnanci schopni nábytek smontovat a umístit tam, kde klient vyžaduje. jsme schopni rovněž umístit například kuchyňskou linku a to včetně zavěšení horní části na zeď.

Zajistíme

  • Zvládneme nejrůznější váhy i objemy stěhovaného nábytku
  • Stěhujeme skříně, stoly, knihovny, kuchyňské linky a další
  • Disponujeme postroji, rudlíky i zátěžovými vozíky
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.