Stěhování trezorů

Exituje spousta důvodů, proč zvolit právě naše služby.

V naší nabídce najdete mimo jiné stěhování těžkých břemen a to je důvod, proč jsme do našeho portfolia zařadili rovněž službu: stěhování trezorů Brno. Jsme specialisty na stěhování objemných předmětů či položek jinak náročných na přepravu z místa na místo. Mezi tyto předměty patří trezory a sejfy, jak moderní, tak starožitné, ale stále plnící svou funkci. Tyto předměty vyžadují speciální podmínky a zvýšenou péči při převozu. Je třeba zajistit jejich maximální bezpečnost, a dle toho musíme postupovat. Pokud vás čeká stěhování trezoru či sejfu, doporučujeme vám obrátit se na odborníky a svěřit situaci do našich rukou. Váš předmět přestěhujeme rychle, levně a bezpečně, a vy tak budete mít jistotu, že se mu nic nestane.

Jak stěhujeme trezory a sejfy

V první řadě potřebujeme informace. Před tím, než zahájíme službu stěhování trezorů a sejfů se musíme předem dobře domluvit a chceme vědět, co nás čeká. Ideální je, když jejich předání proběhne skrze návštěvu technika na místě kvůli posouzení jak samotného břemene, tak i prostoru. Je proto vždy třeba upozornit například na nízké stropy, strmá schodiště a další nástrahy, které by mohly zkomplikovat hladký průběh stěhování. Potrápit nás mohou také neprůchodné dveře nebo chodba. Pro manipulaci s trezory a sejfy používáme speciální upínáky, pohyblivé plošiny, hydraulické vozíky a další nástroje. Ty zaručují perfektní kontrolu nad celým procesem, a tím pádem maximální redukci rizika poškození. Všechny detaily i průběh stěhování s vámi dopředu prokonzultujeme.

Bezpečnost při stěhování je prioritou

Jak už jsme zmínili výše, těžká břemena typu trezorů a sejfů často vyžadují specifický přístup a jejich přestěhování není legrace. V případě potřeby proto používáme také kvalitní materiál a připevnění předmětu v autě, abychom měli stoprocentní jistotu, že při převozu nedojde k posunu a následnému poškození trezoru. V případě potřeby se na náš tým Stěhování trezorů Brno neváhejte obrátit, teď už víte, že váš předmět bude v bezpečí a vy s jeho přesunem nebudete mít žádné starosti.

Image module
Naše přednosti
NOVINKY
1.
Pojištění
2.
Dlouholetá praxe
3.
Nízké ceny
  • Poradíme si s čímkoli, o čem dopředu víme
  • Stěhujeme trezory staré i moderní
  • Disponujeme širokou mechanizací i speciálními nástroji pro citlivý přesun těžkých břemen
Poptat službu
Pricing list

Stěhování bytů

Stěhujete se přes ulici nebo do zcela jiného města? Ať je to jakkoli, nechte to na profesionálech.
Pricing list

Stěhovací vozy

Ke stěhování používáme speciální polstrovaná stěhovací vozidla vybavená nakládacími rampami.
Pricing list

Mezinárodní stěhování

Stěhujeme v mezinárodním měřítku byty, rodinné kanceláře, sklady i firemní provozy.
Zákazník na první místě
Řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán.“