Stěhovaní trezoru

V naší nabídce najdete mimo jiné stěhování těžkých břemen a to je důvod, proč jsme do našeho portfolia zařadili rovněž službu: stěhování trezorů Brno. Jsme specialisty na stěhování objemných předmětů či položek jinak náročných na přepravu z místa na místo. Mezi tyto předměty patří trezory a sejfy, jak moderní, tak starožitné, ale stále plnící svou funkci. Tyto předměty vyžadují speciální podmínky a zvýšenou péči při převozu. Je třeba zajistit jejich maximální bezpečnost, a dle toho musíme postupovat. Pokud vás čeká stěhování trezoru či sejfu, doporučujeme vám obrátit se na odborníky a svěřit situaci do našich rukou. Váš předmět přestěhujeme rychle, levně a bezpečně, a vy tak budete mít jistotu, že se mu nic nestane.

Jak stěhujeme trezory a sejfy

V první řadě potřebujeme informace. Před tím, než zahájíme službu stěhování trezorů a sejfů se musíme předem dobře domluvit a chceme vědět, co nás čeká. Ideální je, když jejich předání proběhne skrze návštěvu technika na místě kvůli posouzení jak samotného břemene, tak i prostoru. Je proto vždy třeba upozornit například na nízké stropy, strmá schodiště a další nástrahy, které by mohly zkomplikovat hladký průběh stěhování. Potrápit nás mohou také neprůchodné dveře nebo chodba. Pro manipulaci s trezory a sejfy používáme speciální upínáky, pohyblivé plošiny, hydraulické vozíky a další nástroje. Ty zaručují perfektní kontrolu nad celým procesem, a tím pádem maximální redukci rizika poškození. Všechny detaily i průběh stěhování s vámi dopředu prokonzultujeme.

Bezpečnost při stěhování je prioritou

Jak už jsme zmínili výše, těžká břemena typu trezorů a sejfů často vyžadují specifický přístup a jejich přestěhování není legrace. V případě potřeby proto používáme také kvalitní materiál a připevnění předmětu v autě, abychom měli stoprocentní jistotu, že při převozu nedojde k posunu a následnému poškození trezoru. V případě potřeby se na náš tým Stěhování trezorů Brno neváhejte obrátit, teď už víte, že váš předmět bude v bezpečí a vy s jeho přesunem nebudete mít žádné starosti.

Zajistíme

  • Poradíme si s čímkoli, o čem dopředu víme
  • Stěhujeme trezory staré i moderní
  • Disponujeme širokou mechanizací i speciálními nástroji pro citlivý přesun těžkých břemen
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.