Stěhování klavírů

Exituje spousta důvodů, proč zvolit právě naše služby.

Klavíry stěhujeme spolehlivě a opatrně

Služba stěhování klavírů Brno patří k jedné z nejsložitějších záležitostí v našem portfoliu. Absolutně chápeme cenu a význam vašeho nástroje, a proto víme, že je třeba s ním zacházet s maximální možnou opatrností. V případě, že budete potřebovat přestěhovat klavíru, určitě doporučujeme se obrátit na profesionální firmu. Nejedná se o snadnou záležitost, a pokud byste se do toho pustili sami a nástroj jste poškodili, akorát byste si to vyčítali. My vám váš klavír přestěhujeme citlivě a bezpečně, a vy tak budete mít jistotu, že se mu nic nestane.

Průběh procesu stěhování klavírů

Jakmile nás kontaktujete, domluvíme se na termínu, ve kterém naši pracovníci dojedou na určené místo a zabalí nástroj do bublinkové nebo fixační fólie. Pomocí speciálních stěhovacích pomůcek ho snesou po schodech a naloží do auta. Po celou dobu je důsledně dbáno na bezpečnost klavíru a všech jeho částí. Z důvodu ještě většímu komfortu a bezpečí je nástroj zabalen do speciálních stěhovacích dech. Následně je přichycen pomocí stahovacích gum a pásů ke stěně vozidla, to slouží k jeho pevné fixaci a ochraně po celou dobu převozu. Na místě vykládky bude nástroj vyložen a přenesen na určené místo. Vy se tak nebudete muset starat o nic a přijdete až ke kompletně přestěhovanému a umístěnému klavíru.

Specifická služba se zárukou kvality

Přestože je stěhování těžkých břemen naší specializací, je třeba mít na paměti, že se jedná o předměty s jinými vlastnostmi a nároky, než běžný sortiment. Je proto důležité se na akci dobře připravit a na službu stěhování klavírů Brno speciálně. Využijte proto naší konzultace, která proběhne ještě před stěhováním. Probereme na ní vše týkající se předmětu i prostoru, ze kterého a do kterého budeme stěhovat. Pro manipulaci s klavíry používáme speciální křížové postroje, paletové zvedáky a vozidla s hydraulickou plošinou. Vzhledem ke kompletní mechanizaci je maximálně redukované riziko nehod a jakýchkoli případných poškození. Mimo klavíry stěhujeme také pianina a další těžká břemena, stačí se na nás obrátit, jsme vám k službám.

Naše přednosti
NOVINKY
1.
Pojištění
2.
Dlouholetá praxe
3.
Nízké ceny
  • Zvládneme jakékoli váhy o objemy
  • Klavíry, piana a pianina moderní i starožitná.
  • Disponujeme postroji, rudlíky, zátěžovými vozíky, hydraulickými plošinami a dalšími pomůckami
  • Jsme plně pojištěni pro případ jakékoli nehody
Poptat službu
Pricing list

Stěhování bytů

Stěhujete se přes ulici nebo do zcela jiného města? Ať je to jakkoli, nechte to na profesionálech.
Pricing list

Stěhovací vozy

Ke stěhování používáme speciální polstrovaná stěhovací vozidla vybavená nakládacími rampami.
Pricing list

Mezinárodní stěhování

Stěhujeme v mezinárodním měřítku byty, rodinné kanceláře, sklady i firemní provozy.
Zákazník na první místě
Řídíme se heslem „Náš zákazník, náš pán.“