Stěhovaní klavírů

Klavíry stěhujeme spolehlivě a opatrně

Služba stěhování klavírů Brno patří k jedné z nejsložitějších záležitostí v našem portfoliu. Absolutně chápeme cenu a význam vašeho nástroje, a proto víme, že je třeba s ním zacházet s maximální možnou opatrností. V případě, že budete potřebovat přestěhovat klavíru, určitě doporučujeme se obrátit na profesionální firmu. Nejedná se o snadnou záležitost, a pokud byste se do toho pustili sami a nástroj jste poškodili, akorát byste si to vyčítali. My vám váš klavír přestěhujeme citlivě a bezpečně, a vy tak budete mít jistotu, že se mu nic nestane.

Průběh procesu stěhování klavírů

Jakmile nás kontaktujete, domluvíme se na termínu, ve kterém naši pracovníci dojedou na určené místo a zabalí nástroj do bublinkové nebo fixační fólie. Pomocí speciálních stěhovacích pomůcek ho snesou po schodech a naloží do auta. Po celou dobu je důsledně dbáno na bezpečnost klavíru a všech jeho částí. Z důvodu ještě většímu komfortu a bezpečí je nástroj zabalen do speciálních stěhovacích dech. Následně je přichycen pomocí stahovacích gum a pásů ke stěně vozidla, to slouží k jeho pevné fixaci a ochraně po celou dobu převozu. Na místě vykládky bude nástroj vyložen a přenesen na určené místo. Vy se tak nebudete muset starat o nic a přijdete až ke kompletně přestěhovanému a umístěnému klavíru.

Specifická služba se zárukou kvality

Přestože je stěhování těžkých břemen naší specializací, je třeba mít na paměti, že se jedná o předměty s jinými vlastnostmi a nároky, než běžný sortiment. Je proto důležité se na akci dobře připravit a na službu stěhování klavírů Brno speciálně. Využijte proto naší konzultace, která proběhne ještě před stěhováním. Probereme na ní vše týkající se předmětu i prostoru, ze kterého a do kterého budeme stěhovat. Pro manipulaci s klavíry používáme speciální křížové postroje, paletové zvedáky a vozidla s hydraulickou plošinou. Vzhledem ke kompletní mechanizaci je maximálně redukované riziko nehod a jakýchkoli případných poškození. Mimo klavíry stěhujeme také pianina a další těžká břemena, stačí se na nás obrátit, jsme vám k službám.

Zajistíme

  • Zvládneme jakékoli váhy o objemy
  • Klavíry, piana a pianina moderní i starožitná.
  • Disponujeme postroji, rudlíky, zátěžovými vozíky, hydraulickými plošinami a dalšími pomůckami
  • Jsme plně pojištěni pro případ jakékoli nehody
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.