Stěhování pian

Spolehlivé stěhování pian

Služba stěhování pian se specializuje na převoz a přesun těžkých, objemných či jinak náročných břemen. Velmi často se jedná o klavíry a pianina (souhrnně označována jako piana), která jsou při každém stěhování náročnou položkou. Pro manipulaci s nimi používáme zvláštní křížové postroje, paletové zvedáky a vozidla s hydraulickou plošinou. Vzhledem ke kompletní mechanizaci je maximálně redukováno riziko nehod a jakýchkoli poškození.

Osobní prohlídka nutná

Stěhování pian je specifickou službou a je potřeba konzultace předem, minimálně proto, abychom věděli, že piano je součástí stěhovaného inventáře. Kromě náročnosti stěhování samotného předmětu je třeba znát rizikové faktory prostoru – nízké stropy, úzké chodby, strmá schodiště a další okolnosti, které mohou celou operaci zkomplikovat. Návštěva našeho technika je po Brně zdarma.

Pojištění stěhovaného vybavení

S náročným stěhování se setkáváme běžně a službu stěhování pian Brno jsme oddělili od souhrnných služeb pro stěhování těžkých břemen. Vzhledem k tomu, že se v mnoha případech jedná o velmi cenné hudební nástroje, jsme ze zákona pojištěni pro případ poškození všech stěhovaných předmětů. Při stěhování pian a dalších předmětů samozřejmě vždy dbáme maximální opatrnosti aby k jejich poškození při stěhování nedošlo. Pro jakékoliv dotazy a objednávky jsme k dispozici na tel: 605 125 869 nebo e-mailu: dymas@dymas.cz

Zajistíme

  • Odborně zvládneme stěhování pian všech rozměrů a vah.
  • Stěhujeme klavíry, piana a pianina moderní i starožitná.
  • Disponujeme postroji, zátěžovými vozíky a hydraulickými plošinami.
  • Nejen pro službu stěhování pian Brno máme zřízeno zákonné pojištění.
  • Piana a jiná těžká břemena stěhujeme po ČR i do zahraničí
  • Díky zkušenému týmu stěhujeme piana také do vyšších pater
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.