Vyklízení

Do portfolia našich služeb patří také vyklízení nemovitostí, které realizujeme s mnohaletou praxí, diskrétně a spolehlivě. Nemovitosti vyklízíme nejčastěji v Brně a Jihomoravském kraji, ale práci jsme schopni realizovat po celé ČR. Provádíme vyklízení bytů, vyklízení půd, sklepů, domů, skladů a dalších objektů.

Vyklízení včetně likvidace odpadu

Odvoz starého nábytku, elektrospotřebičů a ekologická likvidace veškerého odpadu je samozřejmostí u každé vyklízecí akce. Odpady vždy likvidujeme na místech k tomu určených a jsme schopni zlikvidovat široké množství odpadu včetně azbestu či eternitu. Vyklízecí práce provádíme jako službu na klíč, nemusíte se tedy o nic starat. V rámci vyklízení demontujeme veškerý nábytek, napytlujeme odpad, vše vyneseme a uklidíme tak, aby vyklizení prostory a prostory přes které s odpadem chodíme, byly co možná nejčistější. Při vynášení odpadu se vždy snažíme provádět práci maximálně čistě.

Proč vyklízet s námi?

  • Účtujeme pouze váhu skutečné naloženého odpadu
  • Jsme řádně pojištění, jsme profesionálové
  • Neúčtujeme příplatky za stěhování o víkendech
  • Prohlídka a zpracování rozpočtu jsou u nás zdarma

Náš technik Vám poradí

V rámci zákaznického servisu zasíláme naše techniky bezplatně na obhlídku všech poptaných vyklízení. Technik na místě bezplatně zjistí, jaké jsou požadavky na vyklízení, jaké je množství a povaha vyklízených věcí a na základě toho stanoví postup vyklízení. Náš rozpočtář ve spolupráci s technikem stanoví cenu za vyklízení a tuto Vám bezplatně zašleme ke schválení. Cena za vyklízení je pevná, žádné vícepráce neúčtujeme, není-li to nezbytně nutné.

Vyklízíme také zahrady

Jakkoli se to zdá nestandardní, často nám chodí také poptávky na vyklízení zahrad. Nejčastěji se jedná o likvidaci starých chatek, altánů, pergol či odvoz větví nebo suti. Stejně jako u dalších vyklízecích prací, je pro nás rozhodující hmotnost odvezeného odpadu. I v tomto případě je samozřejmostí ekologická likvidace odpadu na místech k tomu příslušných.

Stanovené ceny zahrnují dopravu, naložení, odvoz a vyložení odpadu a jeho likvidaci. S námi je vyklízení bez starostí.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.