Vyklízení pozůstalostí

Diskrétní vyklízení pozůstalostí

Zajišťujeme kompletní a profesionální servis při vyklízení pozůstalostí ve městě Brno a okolí do 40 km. Pomůžeme vám s likvidací starého nábytku, nefunkčních spotřebičů a dalších položek. Cena za službu vyklízení pozůstalostí Brno je odvislá od celkové velikosti prostoru a počtu likvidovaných věcí. Zajistíme i lokální demolice a následný odvoz stavebního materiálu. Není pro nás problém práce v prašném prostředí, stísněných prostorách nebo horších světelných podmínkách.

Vyklízení včetně likvidace odpadu

Pokud máte zájem o konkrétnější odhad, kontaktujte náš zákaznický servis skrze formulář nebo na telefonu +420 605 125 869. Není problém ani návštěva našeho technika přímo na místě. Službu vyklízení pozůstalostí Brno jsme v případě zájmu klienta schopni realizovat kompletně na klíč. Samozřejmostí je ekologická likvidace nepotřebného vybavení.

Disponujeme vlastním skladem

Díky vlastnímu skladu jsme schopni přechodně uskladnit vystěhované či vyklizené vybavení. Vyklízíme pozůstalosti, byty, sklepy, půdy i celé domy či sklady. Běžně vyklízíme také zahrady a dílny, jsme vybaveni špičkovým vybavení pro nakládku odpadu, převoz i následnou ekologickou likvidaci.

Zajistíme

  • Včetně demolice a odvozu sutin buď vozem nebo pomocí kontejneru
  • Práce ve stísněných podmínkách, prašném prostředí a náročném prostoru
  • Cena vyklízení podle objemu likvidovaných věcí a vyklízeného prostoru
  • Návštěva technika předem s poskytnutím cenové kalkulace vyklízení
  • Službu vyklízení pozůstalostí Brno jsme schopni realizovat diskrétně
  • Vyklízíme byty, půdy, sklepy i celé domy a zahrady