Vyklízení sklepů

Vyklízení sklepů diskrétně

Jako odborná stěhovací firma se zabýváme také vyklízením sklepů, suterénů a dalších prostor sklepního typu. Nedělá nám problém ani demolice „kójí“ sklepů nebo jiné úpravy vlastního prostoru. Všechno včetně odvozu sutin na sběrný dvůr. V rámci služby vyklízení sklepů jsme schopni zajistit také kontejner na sutiny a další odpad.

Včetně ekologické likvidace

Součástí servisu je také odvoz starého harampádí, starých spotřebičů a dalších nepoužitelných věcí na sběrný dvůr a k ekologické likvidaci. Cena služby závisí na prostoru k vyklizení a celkovém objemu či množství věcí. Pro náš tým nejsou problémem práce v prašném prostředí, náročných podmínkách a stísněných prostorách či s nedostatkem světla. Službu vyklízení sklepů Brno je vždy lepší konzultovat předem s naším technikem a ideálně přímo na místě. On se doví o zvláštních podmínkách a případných komplikacích, vy budete mít slušnou cenovou kalkulaci celé operace.

CENOVÝ MODEL VYKLÍZENÍ POZŮSTALOSTI

Byt 1+1, 2. patro bez výtahu Brno – Starý Lískovec
Posádka: ddodávka 16m3 + 2 pracovníci
Doba trvání: 5 hodin
Cena: 2.800,- Kč + likvidace odpadu

Komplexní vyklízecí servis

Kromě půd se specializujeme také na vyklízení půd, vyklízení bytů a skladů. diskrétně vyklízíme také pozůstalosti, kde jsme kompletní vyklízecí práce schopni realizovat na klíč. Vyklízení nemovitostí provádíme nejčastěji v Brně, ale v případě zájmu klienta jsme schopni vyrazit i na zakázky v okruhu až 40km od Brna. Slubu vyklízení sklepů Brno je možno objednat na telefonu: +420 605 125 869 nebo e-mailu: dymas@dymas.cz.

Zajistíme

  • Demolice zdí i odvoz sutin buď vozem, nebo pomocí kontejneru
  • I ve stísněných podmínkách, prašném prostředí a náročném prostoru
  • Cena podle objemu likvidovaných věcí a vyklízeného prostoru
  • Návštěva technika předem s poskytnutím cenové kalkulace
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.