Model vyklízení sklepa

Odkud: Brno – Černovice
Posádka: dodávka 16m3 + 2 pracovníci
Doba trvání: 2 hodiny
Cena: 1.500,- Kč + likvidace odpadu

Co nabízíme při vyklízení sklepa

Máte před sebou vyklízení sklepa a už nyní se děsíte toho, jaké poklady v něm najdete? Už dopředu víte, že jsou ve sklepě vysloužilé spotřebiče, staré skříně i další nepotřebné věci, které potřebujete odvést ideálně do sběrného dvora? Objednejte si naší profesionální stěhovací firmu, která má bohaté zkušenosti s vyklízením sklepa. Před samotnou realizací s vámi prodiskutujeme, které věci je třeba recyklovat. Následně přistavíme velkoobjemový kontejner a vše nepotřebné odvezeme.

Cena za vyklízení sklepa

Chcete si nechat pomoci s vyklízením sklepa, ale bojíte se, že cena bude vysoká? S naší profesionální stěhovací firmou se nemusíte bát, že by se cena během vyklízení přehoupla přes dohodnutou částku. My vyklízíme sklepy každý den, proto svým zákazníkům předem garantujeme paušální cenu, za kterou vyklízení sklepa provádíme.

Další služby od naší společnosti

Máte v plánu vyklízení sklepa, ale napadlo vás, že byste se mohli pustit i do vyklízení půdy? I s tím vám dokážeme pomoci. Přestěhujeme velká a těžká břemena ze všech půd a to i tam, kde je špatný přístup. Všechny nepotřebné věci odvezeme do sběrného dvora a ostatní bezpečně zabalíme pro přepravu. Navíc vyklizenou půdu vyluxujeme, popřípadě natřeme trámy nebo jinak připravíme prostory pro další využití.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.