Model vyklízení pozůstalosti

Byt 1+1, 2. patro bez výtahu Brno – Starý Lískovec
Posádka: ddodávka 16m3 + 2 pracovníci
Doba trvání: 5 hodin
Cena: 2.800,- Kč + likvidace odpadu

Vyklízení pozůstalosti může být bez starosti

Nacházíte se ve složité životní situaci a před sebou máte ještě starosti s vyklízením pozůstalosti? Obraťte se v těchto těžkých chvílích na naše profesionální stěhováky. Stačí, když nám předem nastíníte své představy o vyklízení bytu a my budeme postupovat přesně podle vašich představ tak, aniž bychom vás s vyklízením zatěžovali. Všechny naše činnosti budou prováděny s naprostou diskrétností, abychom nevzbudili rozruch mezi ostatními obyvateli domu.

Cena za vyklízení pozůstalosti

S vyklízením pozůstalosti má naše profesionální stěhovací firma bohaté zkušenosti. Proto nabízíme svým zákazníkům paušální cenu, která se nikdy během vyklízení nenavýší. Objednejte si naše služby a starosti spojené s vyklízením pozůstalosti přenechejte nám.

Nabízíme i další služby

Vyklízení pozůstalosti vyžaduje nejen odborný odvoz veškerých elektrospotřebičů, skříní a osobních věcí, ale také konečný úklid po stěhování. I s tím vám dokážeme pomoci. Jako doplňkové služby nabízíme vytření podlah, natření dveří, zárubní i radiátorů, vymalování a další věci, které pomohou k dalšímu využití prostor.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.