Vyklízení nemovistostí

Diskrétní vyklízení nemovitostí

Náš tým vám zajistí kompletní a profesionální servis vyklízení nemovitostí ve městě Brno a jeho okolí. Jsme schopni zajistit i částečnou či kompletní demolici celého objektu včetně odvozu sutě – buď vozem nebo přistavením odpadního kontejneru. Součástí je likvidace odpadu, nábytku, nefunkčních spotřebičů a dalších položek.

Nízké ceny vyklízecích prací

Cena za tuto službu je odvislá od celkové velikosti prostoru a počtu likvidovaných věcí. Vzhledem k tomu, že máme špičkový tým, jsme schopni vyklízet rychle a především spolehlivě. Díky absenci zbytečných prostojů jsme tak schopni garantovat velmi příznivé ceny za komplexní i dílčí vyklízecí práce.
Stížené podmínky nejsou problém.

CENOVÝ MODEL VYKLÍZENÍ POZŮSTALOSTI

Byt 1+1, 2. patro bez výtahu Brno – Starý Lískovec
Posádka: ddodávka 16m3 + 2 pracovníci
Doba trvání: 5 hodin
Cena: 2.800,- Kč + likvidace odpadu

Není pro nás problém práce v prašném prostředí, stísněných prostorách nebo horších světelných podmínkách. Ideální je konzultovat předem celou operaci s naším technikem, který zaznamená případné zvláštní podmínky a poskytne i cenovou kalkulaci. Technika lze objednat na telefonu: 605 125 869 nebo e-mailu: dymas@dymas.cz.

Vyklízíme všechny prostory

Služba vyklízení nemovitostí Brno je určena pro domy, byty, sklepy, půdy ale i sklady či kanceláře. Navíc disponujeme vlastním skladem pro přechodné uskladnění stěhovaných a vyklízených věcí. Jsme schopni se přizpůsobit podmínkám a respektujeme požadavky klienta. Například v případě zájmu o diskrétní vyklízení pozůstalostí jsme schopni zajistit i tuto službu.

Zajistíme

  • Včetně demolice a odvozu sutin buď vozem nebo pomocí kontejneru
  • Práce ve stísněných podmínkách, prašném prostředí a náročném prostoru
  • Návštěva technika předem s poskytnutím cenové kalkulace
  • Odvoz nepotřebného vyklizeného vybavení na místa určená pro likvidaci
  • Cena podle objemu likvidovaných věcí a vyklízeného prostoru
  • Služba vyklízení nemovitostí Brno je určena pro firmy i soukromé osoby
Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.