Vyklízení bytu po zemřelém

Vyklízení bytu po zemřelém je těžkou a nezáviděníhodnou zkouškou, která může potkat každého z nás. Problémy spojené s touto činností je nejlepší nechat na profesionální službě.

Vyklízení bytu po zemřelém

Nepříjemná situace, která může potkat každého, kdo je osobou blízkou nebo přímým příbuzným, je vyklízení bytu po zemřelém. Je to povinnost, která je nepříjemná, zvláště v době, kdy neprožíváte zrovna příjemné chvíle. Navíc mohlo dojít k úmrtí již před časem a pozůstatky zemřelého zůstaly v bytě delší dobu. V takovém případě je nutné provést nejen vyklízení bytu po zemřelém, ale i důkladnou sanaci.

CENOVÝ MODEL VYKLÍZENÍ POZŮSTALOSTI

Byt 1+1, 2. patro bez výtahu Brno – Starý Lískovec
Posádka: ddodávka 16m3 + 2 pracovníci
Doba trvání: 5 hodin
Cena: 2.800,- Kč + likvidace odpadu

Vyklízení bytu po zemřelém přenechejte profesionálům

Ať už se jedná o vyklízení bytu krátce po úmrtí, úklid po zemřelém po delší době nebo úklid po nešťastném úmrtí, naše firma Dymas s.r.o. vám pomůže se kompletním úklidem nemovitosti. Úklid po nebožtících vždy provádíme tak, abychom zachovali pietu a profesionalitu. Dbáme na soukromí zadavatele a ctíme morální, legislativní i zdravotní zodpovědnost, která musí být v tomto případě brána v potaz.

Jak se provádí vyklízení bytu po zemřelém

Potřebujete-li uklidit byt po zemřelém, obraťte se na naši firmu Dymas s.r.o. Naši profesionální zaměstnanci přijedou na místo určení, stanoví rozsah úklidu, který může mít formu čištění a vyklízení nábytku nebo pokud je nutné odstranit i biologický materiál z bytu. Vyklízení bytu po zemřelém nese mnoho zdravotních rizik. Proto je nutné přizpůsobit při vyklízení nejen profesionální vybavení, ale i dezinfekční prostředky a technologické postupy.

Koplexní vyklízecí servis

Vyklízení bytu po zemřelém se provádí vždy v ochranných oblecích. Při desinfekci používáme různé typy desinfekčních prostředků a čističů, odstraňující biologické nečistoty, plísně či bakterie, umístěné nejen na předmětech, ale také v ovzduší místnosti.

Vyklízení bytu po zemřelém krok za krokem

  • po předem sjednané schůzce na místě, připravíme cenovou kalkulaci
  • připravíme vše potřebné pro důstojné a pietní vyklizení bytu po zemřelém
  • vydesinfikujeme nejen podlahu, ale také vzduch v místnosti
  • odstraníme veškerý nábytek a vybavení bytu
  • předáme čistý byt majiteli

Naše firma Dymas s.r.o. má již mnohaleté zkušenosti s úklidem bytů po úmrtí. Při úklidu dodržujeme termíny a instrukce bezpečnostních orgánů. Veškerý úklid provádíme tak, abychom nenarušili chod domu. Diskrétnost našich pracovníků nepřiláká pozornost sousedů, ani kolemjdoucích.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.