Volno na stěhování

Stěhování je velmi náročnou činností, která zabere velmi mnoho času. Volno na stěhování si však nemůže dovolit každý a tak je ušetřený čas takřka k nezaplacení. Jak ušetřit čas a zvládnout stěhování?

Volno na stěhování ano či ne

Každý, kdo se alespoň jednou za život stěhoval, dobře ví, jak je složité všechny předměty, cennosti, nábytek i oblečení zabalit a připravit pro převoz na jiné místo. K tomu, abyste vše zvládli tak, aby se žádná z věcí nepoškodila, potřebujete nejen dostatek prostoru, ale především času. Ten je však v situaci, kdy musíte chodit do práce, nedostačující. Než abyste museli dlouhé týdny chodit kolem krabic, které postupně zabalíte a následně se ještě utrhnout z práce, když se budete stěhovat, raději svěřte stěhování do rukou profesionálů.

Naše firma zabývající se stěhovacími službami, Dymas s.r.o., provede veškerou práci spojenou se stěhováním za vás. Naši profesionální zaměstnanci mají za sebou mnoho let zkušeností se stěhováním, proto každému zákazníkovi poradí před samotnou realizací, jak postupovat nejen při balení konkrétních vybavení bytu, ale jak připravit nábytek pro stěhování, které úložné boxy použít a jak se stěhováním začít.

Volno na stěhování si brát nemusíte, pokud

Potřebujete přestěhovat věci z garsonky nebo stěhujete celý dům? Ať už se pustíte do stěhování s několika kufry nebo budete potřebovat několik stěhovacích vozů, s námi svůj drahocený čas neztratíte. Naše firma Dymas s.r.o. vám pomůže se stěhováním, veškeré stěhovací práce uděláme za vás, nábytek dopravíme na místo určení a rozestavíme jej tak, abyste jednoduše po příjezd do svého nového domu mohli své přestěhované věci jednoduše uložit na své místo.

Volno na stěhování si brát nemusíte, pokud své starosti spojené s vaším stěhováním přenecháte našim profesionálním stěhovákům.

Jak probíhá stěhování:

  • před stěhováním přijede na místo náš specialista a připraví společně s vámi stěhovací plán
  • po vzájemné domluvě sestavíme cenovou kalkulaci
  • přijedeme na místo určení a vystěhujeme veškerý nábytek a připravené krabice s vašimi věcmi
  • v případě zájmu necháme přistavit k vašemu domu velkoobjemový kontejner pro roztřídění nepotřebných věcí
  • převezeme na místo určení veškeré vaše věci a nábytek dáme na domluvená místa ve vašem novém domově.
  • odvezeme nepotřebné věci na příslušný sběrný dvůr
  • odjedeme až poté, co jste s našimi službami maximálně spokojeni

S naší profesionální stěhovací firmou Dymas s.r.o. už si nemusíte zařizovat volno na stěhování. Svěřte nám své stěhování a užívejte si chvíle pohody se svými nejbližšími ve svém novém domově.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.