+420 605 125 869

Stěhování Židlochovice

Malé město Židlochovice leží v okrese Brno – Venkov v Jihomoravském kraji. Najdeme jej asi osmnáct kilometrů, jižně od Brna. Zde se slévají dvě řeky, Litava a Svratka. Nadmořská výška Židlochovic je asi 355 metrů nad mořem. Žije zde kolem 3 800 obyvatel. Malé město je významnou vinařskou obcí ve Velkopavlovické vinařské podoblasti.

Stěhování Židlochovice

Pomoc se stěhováním malého i velkého bytu, domu, kanceláře, firemních prostor nebo skladu v Židlochovicích a jeho okolí vám pomůže jedině profesionální stěhovací firma. Objednejte si stěhovací služby naší společnosti Dymas s.r.o.

Pomůžeme vám s vyklízením a stěhováním všech prostor. Než ale se pustíme do samotného stěhování, nejdříve vás navštíví náš specialista, který na místě navrhne průběh stěhování a připraví návrh cenové kalkulace.

Stěhování Židlochovice: připravíme vám interiér dle vašich požadavků

Nemáte rádi činnosti spojené se stěhováním? Chcete si ušetřit čas a energii se stěhováním nábytku na vhodné místo? S naší stěhovací firmou se vám nemůže stát, že bychom rozestavěli nábytek na vaší nové adrese tak, jak jste si nepřáli. Svěřte nám svá přání a my vám postavíme nábytek tak jak si přejete. Smontujeme jej a připravíme pro další použití. Vy se budete noci věnovat pouze vystěhováním doplňků.

Při stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, zaručující bezpečné a šetrné přenášení i těžkých břemen. V případě, že by při stěhování přece jen došlo k nějakému poškození vašich věcí, pak vám bezesporu uhradíme náhradu škody z příslušné pojistky.

Stěhování Židlochovice: Služby k nezaplacení

Líbí se vám náš přístup ke stěhování? Pak si nás objednejte prostřednictvím kontaktního formuláře na našich internetových stránkách nebo telefonicky. Pracujeme nepřetržitě sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně. Přestěhujeme vás v běžnou pracovní dobu i v pozdních nočních hodinách a to i o svátcích.

Máte dotaz? Napište nám!