Stěhování Vyškov

Stěhování Vyškov krok za krokem

Naše stěhovací firma Dymas s.r.o. se specializuje na stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, skladů, výrobních hal. Kromě stěhování nabízíme také vyklízení půd a sklepů, odvoz starého nábytku nebo nepotřebných věcí do sběrného dvora a mnoho dalších činností, spojené se stěhováním.

Nabízíme také další doplňkové služby, jako je konečný úklid nemovitosti po vystěhování věcí, natírání radiátorů, dveří, obložek nebo malování interiéru. Provádíme stěhování těžkých břemen, drahých hudebních nástrojů, klavírů, pian i křídel. Stěhujeme do špatně přístupných míst i do vysokých pater činžovních nebo panelákových domů.

Nonstop stěhování Vyškov

Potřebujete přestěhovat své věci v brzkých ranních hodinách nebo naopak pozdě večer? Jsme tu pro vás každý den sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně a to na telefonu nebo na kontaktním formuláři, na našich internetových stránkách. Stěhování přizpůsobíme vašim potřebám tak, abychom nenarušili chod vaší firmy nebo domácnosti.

Cena stěhovacích služeb Vyškov

Stěhování Vyškov nebylo nikdy výhodnější. Protože jsme profesionální stěhovací firma, disponujeme vlastním vozovým parkem a používáme vlastní stěhovací pomůcky, které nám ulehčí spoustu práce a času. Proto jsme nejvýhodnější stěhovací firmou v kraji.

Stěhování je však velmi individuální záležitostí, proto ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně. Po zhlédnutí prostor připravíme cenovou kalkulaci, připravíme stěhovací plán, určíme, kolik stěhováků přijde na pomoc i jakým vozem se bude váš nábytek stěhovat.

Průběh stěhování

Po schválení cenové kalkulace k vám přijede náš tým profesionálních stěhováků, kteří připraví váš nábytek na stěhování, rozloží jej, zabalí a odnesou do přistaveného stěhovacího vozu. Po přepravě jej opět smontují na předem stanoveném místě a připraví pro další použití.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.