Stěhování Vsetín

Město Vsetín leží ve Zlínském kraji, ve stejnojmenném okrese. Kolem města a přímo v něm protéká řeka Vsetínská Bečva. Vsetín najdeme na mapě asi sedmadvacet kilometrů severovýchodně od Zlína. Žije zde kolem šestadvaceti tisíc obyvatel.

Stěhování Vsetín

Potřebujete přestěhovat nábytek ze své malé garsonky nebo potřebujete přestěhovat celý rodinný dům? Rozhodli jste se, že přestěhujete svou firmu na novou adresu? Naskytla se vám příležitost pro přestěhování vašich skladovacích prostor a lukrativnější část města? Ať už potřebujete pomoci se stěhováním malé nebo velké zakázky, k dispozici je vám naše stěhovací firma Dymas s.r.o.

Specializujeme se na kompletní stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, skladů, výrobních hal. Mimo jiné nabízíme další služby spojené se stěhováním, konkrétně pak nabízíme vyklízení půd a sklepů, odvoz starého nábytku nebo nepotřebných věcí do sběrného dvora.

Víme, že se stěhováním jsou spojené starosti, na které nemáte v hektickém období čas ani pomyšlení. Proto nabízíme také další doplňkové služby, jako je konečný úklid nemovitosti po vystěhování věcí, natírání radiátorů, dveří, obložek nebo malování interiéru.

Stěhování Vsetín: Jsme vám k dispozici i v nočních hodinách

Stěhování se těžko kombinuje s pracovní dobou, s hodem vaší firmy i s rodinným životem. Potřebujete přestěhovat své věci v brzkých ranních hodinách nebo naopak pozdě v noci? Naše stěhovací firma Dymas s.r.o. je tu pro vás každý den sedm dní v týdnu, čtyřiadvacet hodin denně a to na telefonu nebo na kontaktním formuláři, na našich internetových stránkách.

Stěhování Vsetín: Cena a cenová kalkulace

Stěhování Vsetín nabízí mnoho způsobů, jak dostat vaše věci na novou adresu. Stěhování s našimi profi stěhováky nebylo nikdy výhodnější. Protože jsme profesionální stěhovací firma, disponujeme vlastním vozovým parkem a používáme vlastní stěhovací pomůcky, které nám ulehčí spoustu práce a času. Díky tomu nabízíme nejlevnější ceny v kraji.

Jak připravujeme cenovou kalkulaci? Před tím, než dojde na stěhování, k vám přijede náš specialista. S ním dohodnete veškeré náležitosti stěhování a doplňkové služby. Potom připravíme cenovou kalkulaci, připravíme stěhovací plán, určíme, kolik stěhováků přijde na pomoc i jakým vozem se bude váš nábytek stěhovat.

Stěhování Vsetín: Jak probíhá stěhování

Líbí se vám náš přístup ke stěhování a souhlasíte s cenovou nabídkou? Pak si objednejte naše služby. Ve sjednaný čas k vám přijede náš tým profesionálních stěhováků, kteří připraví váš nábytek na stěhování, rozloží jej, zabalí a odnesou do přistaveného stěhovacího vozu. Po přepravě jej opět smontují na předem stanoveném místě a připraví pro další použití.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.