Stěhování Uherské Hradiště

Třiadvacet kilometrů jihozápadně od Zlína na levém břehu řeky Moravy najdeme město Uherské Hradiště, s historickým jádrem, které bylo prohlášeno městskou památkovou zónou. Žije zde kolem pětadvaceti tisíc obyvatel.

Stěhování Uherské Hradiště: Jednoduše, rychle a levně

Pro jednoduché a bezstarostné stěhování se vám vyplatí zavolat profesionální stěhovací službu. Jsme stěhovací firma Dymas s.r.o. s dlouholetou tradicí a zaměřujeme se na profi služby v oblasti stěhování bytů, domů, skladů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří. Kromě stěhování nabízíme rovněž vyklízení půd i sklepů nebo odvoz starých spotřebičů, nábytek i nepotřebné věci do sběrného dvora nebo na příslušné místo.

Stěhování Uherské Hradiště: Cena a výhody stěhovacích služeb

Cena za stěhovací služby je připravena vždy každému našemu zákazníkovi na míru. Cenovou kalkulaci připravíme na základě předem sjednaných podmínek, po schůzce, kdy náš specialista s klientem určí konkrétní plán stěhování, průběh, nadstandardní služby a cestu.

Po dohodnuté spolupráci k vám přijedeme v předem stanovený čas. Veškerý nábytek a bytové doplňky připravíme na stěhování tak, aby nedošlo k mechanickému poškození nebo jinému poničení. Naši profesionální stěhováci naloží nábytek a doplňky do přistaveného stěhovacího vozu. Poté nábytek a veškeré vaše vybavení přestěhujeme na novou adresu, kde je vyložíme, odneseme na požadované místo, smontujeme a připravíme pro další použití.

Stěhování Uherské Hradiště: non-stop služby pro vás

Stěhování je těžké skloubit s pracovní dobou. Toho jsme si dobře díky mnohaletým zkušenostem v naší firmě vědomi. Proto, pokud potřebujete přestěhovat váš byt, firmu či sklady v jinou, než tradiční dobu, objednejte si naší stěhovací firmu Dymas s.r.o., která pracuje non-stop sedm dní v týdnu. Zastihnete nás po celý den i noc na telefonu, kde s naším operátorem můžete sjednat veškeré služby spojené se stěhováním. Kontaktovat nás můžete rovněž prostřednictvím kontaktního formuláře přes naše internetové stránky.

Stěhování Uherské Hradiště: Profesionalita na prvním místě

Protože stěhujeme těžká břemena, historicky významné a cenné věci a také drahé hudební nástroje, jako jsou klavíry, piana nebo křídla, ke stěhování používáme výhradně naše profesionální vybavení. Kromě stěhovacích pomůcek vlastníme prostorné, spolehlivé a moderní stěhovací vozy i dodávky. Navíc jsme řádně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme plnění v plné výši.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.