Model stěhování trezoru

Odkud: Brno – Medlánky, 2. patro bez výtahu
Kam: Brno – Tuřany, přízemí
Posádka: nákladní auto s hydraulickým čelem + 4 pracovníci
Doba trvání: 2 hodiny
Vaha: 350kg
Cena: 3.570,- Kč

Stěhování trezoru vyžaduje určitá specifika

Máte doma trezor, který byste potřebovali bezpečně přestěhovat na novou adresu? Pak využijte našich stěhovacích služeb. Naši profesionální stěhováci mají bohaté zkušenosti se stěhováním trezoru různých velikostí, aniž byste museli trezor vyklidit nebo jej nějakým způsobem demontovat.

Cena za stěhování trezoru

Stěhování trezoru je naší každodenní pracovní náplní, proto jsme si plně vědomi toho, do čeho se během stěhování pouštíme. Díky našim bohatým zkušenostem nabízíme stěhování trezoru za paušální cenu a je jedno, jestli stěhujeme trezor z kanceláře, panelového nebo činžovního bytu.

Objednejte si stěhování trezoru u nás a neřešte váhu ani velikost trezoru. My si se stěhováním trezoru poradíme bez vaší pomoci.

Další výhody stěhování trezoru naší firmou

Potřebujete přestěhovat i velký trezor například na zbraně? Nechce se vám trezor otevírat a obsah přemisťovat zvlášť? Naše stěhovací služba vlastní řadu stěhovacích pomůcek, jako jsou rudlíky, stěhovací kolečka nebo vozíky. Díky těmto pomůckám přestěhujeme i velká a těžká břemena bezpečně do přistavěného stěhovacího vozu, který odveze bezpečně vaše věci na novou adresu.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.