Stěhování Rajhrad

Město Rajhrad leží v okrese Brno – Venkov v Jihomoravském kraji. Nachází se v Dyjsko-svrateckém úvalu na pravém břehu řeky Svratky. Na mapě ho hledejme dvanáct kilometrů od centra Brna jižním směrem. Žije tu kolem 3 800 obyvatel. Město Rajhrad je vinařskou obcí, ve znojemské vinařské oblasti.

Stěhování Rajhrad firmou Dymas s.r.o.

Jsme profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o. Specializujeme se na kompletní stěhování i doručení rozměrného nákupu. Zajišťujeme přepravu stavebního materiálu ze stavebnin až k vám na stavbu. Realizujeme stěhování malých bytů i velkých rodinných domů. Jsme specialisty při stěhování velkých firem, skladů, průmyslových hal apod.

Stěhování Rajhrad: nabízíme kvalitní služby

Jsme parta profesionálních stěhováků. Nebojíme se těžkých překážek ani špatně přístupných míst. Máme za sebou stovky realizovaných zakázek. Specializujeme se na stěhování, vyklízení sklepů a půdních prostor, zajistíme odvoz starého nábytku a nepotřebných věcí do sběrného dvora. Jsme specialisté na stěhování historicky cenných předmětů i drahých pian, křídel nebo klavírů.

Stěhování Rajhrad: objednejte si další služby přímo u nás!

Stěhování s sebou přináší další činnosti, které jsou pro majitele nemovitostí doslova noční můrou v době, kdy musí řešit věci kolem. Po stěhování se postaráme o úklid bytu, vytřeme podlahy vymalujeme nebo natřeme interiérové doplňky. Doplňkové služby spojené se stěhováním jsou třešničkou na dortu, které naše profi stěhovací firma nabízí za ty nejvýhodnější ceny v Rajhradu a okolí.

Stěhování Rajhrad: Ceny jsou šité vám na míru

Každé stěhování je jiné. Proto nikdy neříkáme cenu dopředu. Sice se u nás dozvíte předběžný odhad ceny na našich internetových stránkách, ale cenovou nabídku připravíme přímo na míru vašim potřebám. Před samotnou realizací zakázky k vám přijede náš specialista, se kterým dojednáte veškeré náležitosti, spojené se stěhováním. Nabídneme vám další doplňkové služby, probereme s vámi průběh realizace zakázky a připravíme stěhovací plán. Cena se odvíjí od požadovaných činností, délky trasy i objednání doplňkových služeb.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.