+420 605 125 869

Stěhování Přerov

Město Přerov se nachází asi jednadvacet kilometrů od Olomouce v Hornomoravském úvalu. Protéká jím řeka Bečva. Rozprostírá se na ploše přibližně 59 km² a žije zde kolem čtyřiačtyřicet tisíc obyvatel. Nadmořská výška Přerova je přibližně 200 metrů nad mořem.

Stěhování Přerov

Specializujeme se na kompletní stěhování i doručení rozměrného nákupu. Převezeme stavební materiál ze stavebnin přímo k vám na stavbu nebo vám doručíme nový nábytek z obchodního centra. Pokud hledáte kvalitní stěhovací služby, pak vám doporučujeme zavolat naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o.

Stěhování Přerov: Nebojíme se drahých a těžkých předmětů

My se specializujeme se na stěhování, vyklízení sklepů a půdních prostor, zajistíme odvoz starého nábytku a nepotřebných věcí do sběrného dvora. Jsme specialisté na stěhování historicky cenných předmětů i drahých pian, křídel nebo klavírů.

Stěhování Přerov: I doplňkové služby zákazníky potěší

Po stěhování se postaráme o úklid bytu, vytřeme podlahy vymalujeme nebo natřeme interiérové doplňky. Doplňkové služby spojené se stěhováním jsou třešničkou na dortu, které naše profi stěhovací firma nabízí za ty nejvýhodnější ceny v Přerově a okolí.

Stěhování Přerov: S námi víte, do čeho jdete

Před samotnou realizací zakázky vám na míru připravíme kompletní cenovou nabídku. Nabídneme vám další doplňkové služby, probereme s vámi průběh realizace zakázky a připravíme stěhovací plán. Cena se odvíjí od požadovaných činností, délky trasy i objednání doplňkových služeb.

Objednejte si nás kdykoli

Naše stěhovací společnost Dymas s.r.o. působí non-stop sedm dní v týdnu a to včetně svátků. Jsme nepřetržitě na telefonu, kde s naším operátorem můžete sjednat veškeré naše služby. Kontaktovat nás můžete rovněž přes internetové stránky prostřednictvím kontaktního formuláře.

Máte dotaz? Napište nám!