Stěhování Pelhřimov

Město Pelhřimov leží v jihočeské části kraji Vysočina. Protíná jej říčka bělá v Křemešnické vrchovině. Pelhřimov najdeme na mapě sedmadvacet kilometrů od Jihlavy. Žije zde kolem 16 tisíc obyvatel. Historicky cenné je centrum města, kde se nachází Masarykovo náměstí s kostelem Svatého Bartoloměje a radnicí.

Stěhování Pelhřimov: Jak vybrat profi stěhováky?

Sháníte kvalitní, profesionální a odpovědné stěhováky, kteří by vám odvezli veškerý nábytek, přestěhovali sklad nebo vynosili věci ze sklepa? Pokud potřebujete jednoduše a rychle přestěhovat své věci v Pelhřimově, pak se obraťte na náš tým profesionálních stěhováků. Jme stěhovací firma

Dymas s.r.o. Nabízíme vám naše profi služby v oblasti stěhování bytů, domů, skladů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří.

Stěhování Pelhřimov a cena stěhovacích služeb

Jsme profesionální stěhovací firma s dlouholetou tradicí a tak už dobře víme, že každé stěhování je naprosto individuální záležitostí. Na svých stránkách najdete platný ceník stěhovacích služeb, ale tyto ceny jsou pouze orientační. Stěhování je vždy jiné, spojené s nejrůznějšími doplňkovými službami. Proto ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně. Po zhlédnutí prostor připravíme cenovou kalkulaci, připravíme stěhovací plán, určíme, kolik stěhováků přijde na pomoc i jakým vozem se bude váš nábytek stěhovat.

Nikdy nemůžeme slíbit platnou cenu, dokud nevíme, jaký nábytek budeme stěhovat a kolik kilometrů ujedeme naším stěhovacím vozem. Proto vždy sestavujeme cenovou kalkulaci i plán stěhování tak, abychom vám splnili i ty nejnáročnější požadavky.

Stěhování Pelhřimov s jistotou

Zaujal vás náš přístup ke stěhování? Pak se domluvte s našimi stěhováky na konkrétní den realizace zakázky. Po odsouhlasení všech podmínek stěhování k vám přijedeme ve sjednaný čas a připravíme nábytek na stěhování. Zabalíme jej tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, naložíme jej do přistaveného stěhovacího vozu. Poté nábytek a veškeré vaše vybavení přestěhujeme na novou adresu, kde jej vyložíme, odneseme na požadované místo, smontujeme a připravíme pro další použití. Při stěhování jsme jištěni kvalitní pojistkou, proto v případě nehody vyplácíme maximální výši odškodného.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.