Stěhování Olomouc

Olomouc je statutární a univerzitní město v České republice. Je to centrum Olomouckého kraje a metropole na Hané. Centrum Olomouce má cennou historii. Ve městě žije kolem sta tisíc obyvatel. Rozprostírá se přibližně na 10 336 hektarech.

Stěhování Olomouc

Hledáte profesionální stěhovací službu nebo potřebujete pomoci s přepravou nového nábytku z obchodního centra? Nevíte si rady, jak vystěhovat nepotřebný a vysloužilý nábytek z půdy nebo sklepa? Pro kompletní stěhování nebo přepravu nadměrného nákladu v Olomouci, vám doporučujeme zavolat naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o. Jsme nadšený tým stěhováků. Specializujeme se na stěhování, vyklízení sklepů a půdních prostor, zajistíme odvoz starého nábytku a nepotřebných věcí do sběrného dvora.

Se stěhováním souvisí také nechvalně proslulý úklid. O ten se postaráme také, stejně tak jako o výmalbu pokojů, vytření podlah a natření obložek, dveří, schodiště nebo radiátorů. Svým zákazníkům nabízíme mnoho doplňkových služeb a nebojíme se vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

Stěhování Olomouc: Cenová kalkulace šitá na míru vašim potřebám

Přemýšlíte, že si objednáte naši stěhovací firmu a nevíte, jaká bude cena za naše služby? Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně. Protože každý zákazník požaduje individuální služby, konečnou cenu připravíme na základě předem dohodnutých služeb. Přibližnou cenu stěhování se však můžete dozvědět na našich internetových stránkách.

Stěhování Olomouc: Objednejte si naše služby

Netahejte se s těžkými břemeny. Neshánějte velkou dodávku nebo stěhovací vůz. Obraťte se na nás a my vám se stěhováním pomůžeme. Jsme stěhovací firma s dlouhou tradicí. Specializujeme se na stěhování v Olomouci a okolí. Nebojíme se stěhovat i velmi těžká břemena, jako jsou šatní skříně z masivu nebo drahé zařízení, třeba piána, klavíry nebo křídla.

Stěhování Olomouc: Bezpečně a levně

Máme za sebou mnoho realizovaných zakázek. Naše firma disponuje celou řadou stěhovacích pomůcek. Při stěhování používáme kvalitní stěhovací náčiní, které nám umožňuje stěhování břemen i do vyšších pater. Nebojíme se zdolávat nejrůznější překážky a ani těžko přístupná místa nás při stěhování nezastaví.

Kromě stěhovacího náčiní vlastníme prostorné, spolehlivé a moderní stěhovací vozy i dodávky. Můžeme stěhovat v týmu nebo k vám může přijet jeden náš profesionální stěhovák. Počet stěhováků a typ použitého vozu se odvíjí od druhu zakázky a na základě vašich potřeb a přání.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.