Stěhování Lednice

Stěhování lednice bez zbytečné námahy

Potřebujete lednici přemístit z místnosti do místnosti nebo ji potřebujete přestěhovat na úplně jinou adresu? Ať už své věci stěhujete na chatu či chalupu, nebo zcela měníte své bydliště, čekají vás složité manévrovací akce. Stěhování lednice vyžaduje nutnou dávku zručnosti. Proto se nabízí otázka, jak přestěhovat lednici tak, aby nedošlo k jejímu poškození.

Vždyť lednice potřebuje nějaký čas na „odpočinek“ než se zapne opět do zásuvky a samotné stěhování těžkého břemene také nezvládne každý. S našimi profesionálními stěhováky bude vaše stěhování hračka. Objednejte si naši stěhovací firmu Dymas s.r.o. a těžkou práci nechte na nás.

Stěhování lednice nového bytu

Spolu se stěhováním nábytku přichází na řadu také stěhování elektrospotřebičů. Stěhování ledničky a mrazničky s sebou přináší drobná rizika, a proto se vyžadují určitá opatření. Jinak se může stát, že po přestěhování na nové místo, nebude mrazák či lednice správně fungovat.

Stěhování lednice krok za krokem

  • z lednice vyndejte všechny poličky a další vyndávací části
  • lednici odpojte ze sítě.
  • v případě nutnosti lednici odmrazte
  • odsuňte lednici od zdi a vyprázdněte nádržku na vodu dle návodu od ledničky.
  • upevněte dvířka smršťovací folií
  • lednici řádně zabalte

Stěhování lednice profesionální cestou

Naši profesionální stěhováci mají se stěhováním elektrospotřebičů mnohaleté zkušenosti. Ty mohou zúročit i při stěhování vaší kuchyně. Při stěhování lednice či mrazničky používají stěhovací rudl nebo stěhovací popruhy. Při stěhování lednice jsou k dispozici vždy dva stěhováci, aby

nedošlo k jejímu mechanickému poškození. Po převozu na nové místo je potřeba nechat lednici „odpočívat“ dle pokynů od výrobce v návodu.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.