Stěhování Kroměříž

Kroměříž ležící na řece Moravě je od roku 1997 vyhlášená nejkrásnějším historickým městem v České republice. Leží ve Zlínském Kraji na řece Moravě. Počet obyvatel zde žije kolem dvaceti devíti tisíc. Ve městě každý rok probíhá mezinárodní festival vojenských dechových hudeb a mezinárodní festival duchovní hudby FORFEST.

Stěhování Kroměříž: Jednoduše a rychle

Stěhování nemůže být rychlejší a jednodušší, pokud si na pomoc přizvete partu profesionálních stěhováků. Pro kompletní stěhování nebo přepravu nadměrného nákladu volejte jedině naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o.

Náš tým stěhováků vám pomůže se stěhováním, vyklízením sklepů a půdních prostor. Kromě stěhování se specializujeme rovněž na vyklízení půd a sklepů. Zajistíme odvoz starého nábytku a nepotřebných věcí do sběrného dvora.

Stěhování Kroměříž: Nabízíme doplňkové služby

Po stěhování se postaráme o úklid celého bytu, vymalujeme nebo natřeme veškeré druhy nábytku a bytových doplňků. Svým zákazníkům nabízíme

balení nábytku, rozložení nábytku. Nebojíme se vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

Stěhování Kroměříž: Bezpečí na prvním místě

Ke stěhování používáme výhradně naše profesionální vybavení. Vlastníme rovněž kvalitní, spolehlivé, prostorné a moderní stěhovací vozy i dodávky. Je jen na vás, jestli k vám přijedeme v týmu šikovných stěhováků, nebo vám se stěhováním pomůže jen jeden náš specialista.

Až přijedeme na adresu vašeho nového bydliště nebo na místo vaší nové provozovny, vynosíme nábytek a další vybavení do jednotlivých místností. Rozmístíme nábytek dle vašich požadavků, rozbalíme a složíme. Veškeré starosti spojené se stěhováním řešíme sami. Od vás jen potřebujeme vědět, kam přijdou jednotlivé kusy nábytku.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.