Stěhování Jihlava

Jihlava je české statutární a krajské město, ležící na někdejší česko-moravské zemské hranici na Českomoravské vrchovině. Jihlava je rozdělena na části řekou Jihlavou. Zajímavostí města je, že většina části leží na moravské straně, pouze severozápadní okraj je v Čechách. Město založili jako hornické město ve třináctém století pro těžbu stříbra a od devadesátých let je prohlášené za městskou památkovou rezervaci. Žije zde kolem 51 tisíc obyvatel.

Stěhování Jihlava provádíme rychle a profesionálně

Sháníte kvalifikovanou stěhovací firmu pro kompletní stěhování nebo přepravu nadměrného nákladu v Jihlavě? Pak vám doporučujeme, zavolat naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o. My se specializujeme se na stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, skladů, výrobních hal a dalších nebytových prostor. Kromě stěhování se zaměřujeme i na vyklízení sklepů a půdních prostor, zajistíme odvoz starého nábytku a nepotřebných věcí do sběrného dvora.

Po stěhování se postaráme o úklid celého bytu, vymalujeme nebo natřeme veškeré druhy nábytku a bytové doplňky. Svým zákazníkům nabízíme mnoho doplňkových služeb a nebojíme se vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

Stěhování Jihlava: ceník služeb za stěhování a vyklízení

Potřebujete svůj byt či firmu vyklidit co nejdříve a za co nejnižší náklady? Stěhování v Jihlavě zatím nebylo nikdy výhodnější! Protože jsme profesionální stěhovací firma s dlouhou historií, disponujeme vlastním vozovým parkem a používáme vlastní stěhovací pomůcky, které nám ulehčí spoustu práce a času. Proto jsme nejvýhodnější stěhovací firmou v kraji. Jsme vám k dispozici čtyřiadvacet hodin, sedm dní v týdnu a to včetně svátků.

Stěhování je však velmi individuální záležitostí, proto ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně. Po zhlédnutí prostor připravíme cenovou kalkulaci, připravíme stěhovací plán, určíme, kolik stěhováků přijde na pomoc i jakým vozem se bude váš nábytek stěhovat.

Líbí se vám náš přístup ke stěhování a zaujala vás naše cenová nabídka? Pak se domluvte s našimi stěhováky na konkrétní den realizace zakázky. V den stěhování přijedeme ve sjednaný čas, připravíme nábytek na stěhování. Zabalíme jej tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, naložíme jej do přistaveného stěhovacího vozu. Poté nábytek a veškeré vaše vybavení přestěhujeme na novou adresu, kde jej vyložíme, odneseme na požadované místo, smontujeme a připravíme pro další použití.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.