Stěhování Ivančice

Město Ivančice najdeme v okrese Brno – Venkov v Jihomoravském kraji, ležící asi dvacet kilometrů od Brna. U Ivančic dochází k soutoku řeky Jihlavy, Oslavou a Rokytnou. V Ivančicích žije trvale kolem deseti tisíc obyvatel a patří mezi významné vinařské obce ve znojemské vinařské oblasti.

Stěhování Ivančice: Přestěhujte se snadno a rychle

Hledáte spolehlivou a levnou stěhovací firmu, která by vám pomohla se stěhováním? Objednejte si naší profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o. Nabízíme vám služby v oblasti stěhování bytů, domů, skladů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří.

Kromě stěhování nabízíme rovněž vyklízení půd i sklepů nebo odvoz starých spotřebičů, nábytek i nepotřebné věci do sběrného dvora. Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí. Při stěhování postupujeme vždy podle platných předpisů s ohledem na bezpečnost práce a také pro bezpečnost vašeho majetku. Navíc jsme kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme adekvátní vyplacení pojistné události.

Stěhování Ivančice: nebojte se plánů

Naši stěhováci vám pomůžou s kompletní realizací stěhování bytu i velké firmy. Před samotnou realizací stěhování vás navštíví náš specialista, který shlédne vše potřebné k tomu, aby připravil cenovou nabídku za stěhování, šitou na míru přesně vašim potřebám. Při stěhování s vámi domluví nejen velikost stěhovacího vozu a počet stěhováků, ale také další doplňkové služby, související se stěhováním.

Při stěhování veškerý nábytek a bytové doplňky zabalíme, naložíme do přistaveného stěhovacího vozu, přestěhujeme na novou adresu, vyložíme, smontujeme a připravíme pro další použití.

Stěhování Ivančice: Non-stop služby pro vás

Potřebujete přestěhovat váš byt, firmu či sklady v pozdních nočních hodinách, nebo naopak velmi brzy? Naše stěhovací společnost působí non-stop sedm dní v týdnu.

Co nabízíme při stěhování

Ke stěhování používáme výhradně naše profesionální vybavení. Kromě stěhovacích pomůcek vlastníme prostorné, spolehlivé a moderní stěhovací vozy i dodávky. Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen i do špatně přístupných míst. Objednejte si naše služby ještě dnes pomocí kontaktního formuláře na našich internetových stránkách nebo prostřednictvím telefonu.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.