Stěhování Hodonín

Hodonín patří mezi historicky velmi významná města v České republice. Je to město, ležící v Jihomoravském kraji, na řece Moravě, asi padesát kilometrů jihovýchodně od Brna. Hodonín se rozprostírá na ploše přes 63 km2 s celkovým počtem obyvatel kolem 25 tisíc. Narodil se zde první československý prezident, T.G. Masaryk.

Jak probíhá stěhování v Hodoníně

Stěhování v Hodoníně může být velmi snadnou záležitostí, pokud si na pomoc přizvete profesionální stěhovací firmu. Nabízíme vám naše profi služby v oblasti stěhování bytů, domů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří, vyklízení půd i sklepů.

Za sebou máme mnoho realizovaných zakázek. Nebojíme se díky našim bohatým zkušenostem splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Při stěhování postupujeme vždy profesionálně, s maximální bezpečností. Navíc jsme kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme adekvátní vyplacení pojistné události.

Jak probíhá stěhování

Hledáte nejlepší služby v oblasti stěhování Hodonín? Pak vám doporučujeme, vyhledat si naší profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o. která vám pomůže s kompletní realizací vašeho stěhování. Před stěhováním vás navštíví náš specialista, který zhodnotí velikost stěhovaného nákladu, určí přesnou cenovou kalkulaci a na jejím základě pak na místo přijedou naši stěhováci.

V den stěhování přijedeme ve sjednaný čas, připravíme nábytek na stěhování, zabalíme jej tak, aby nedošlo k mechanickému poškození nebo jinému poničení a naložíme do přistaveného stěhovacího vozu. Poté nábytek a veškeré vaše vybavení přestěhujeme na novou adresu, kde jej vyložíme, odneseme na požadované místo, smontujeme a připravíme pro další použití.

Postaráme se také o odpad a starý nábytek. Stěhování nabízí skvělou příležitost, jak se zbavit nepotřebných věcí. S těmi vám pomůžeme tak, že necháme přistavit kontejner na objemný odpad nebo odvezeme staré věci pomocí našeho stěhovacího vozu do příslušného sběrného dvora.

Používáme kvalitní stěhovací techniku.

Naše stěhovací firma používá ke stěhování výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, zajišťující bezpečné přestěhování i těžkých břemen. Nebojíme se vynést nábytek do vyšších pater bez výtahu, ani nás nepřekvapí špatně přístupná místa. Disponujeme stěhovacími pomůckami, které nám usnadní mnoho práce a čas, proto je stěhování naší firmou rychlejší, bezpečnější a kvalitnější.

Ceník služeb stěhování Hodonín

Cenu za sjednané stěhovací služby určíme po zhlédnutí situace. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a proto vám připravíme cenovou kalkulaci podle vašich potřeb. Odhad ceny najdete na našich internetových stránkách.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.