+420 605 125 869

Stěhování Dolní Kounice

Město Dolní Kounice se nachází v okrese Brno – Venkov, v Jihomoravském kraji. Protéká jím řeka Jihlava. Dolní Kounice jsou známé především svými židovskými a křesťanskými památkami, pěstováním vína a ovocných plodů. Žije zde asi 2 400 obyvatel.

Stěhování Dolní Kounice

Hledáte firmu, která by vám přestěhovala jen několik málo věcí, nebo naopak potřebujete přestěhovat celý rodinný dům? Pro jednoduché a bezstarostné stěhování vám doporučujeme objednat naší profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o. Působíme na trhu již řadu let. Zaměřujeme se na profesionální služby v oblasti stěhování bytů, domů, skladů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří.

Stěhování Dolní Kounice

Cena za stěhovací služby je připravena vždy každému zákazníkovi na míru, a to podle jeho konkrétních požadavků, počtem kilometrů a objednání doplňkových služeb. Přibližnou cenu stěhování však najdete na našich internetových stránkách.

Chcete si objednat naše služby? Po doladění veškerých náležitostí a odsouhlasení spolupráce k vám přijedeme v předem stanovený čas. Nábytek a bytové doplňky připravíme na stěhování. Poté nábytek a veškeré vaše vybavení přestěhujeme na novou adresu, vyložíme, odneseme na požadované místo a smontujeme.

Stěhování Dolní Kounice: Objednejte si nás kdykoliv

Pokud potřebujete přestěhovat váš byt, firmu či sklady v jinou, než tradiční dobu, objednejte si naší stěhovací firmu Dymas s.r.o., My pracujeme nepřetržitě sedm dní v týdnu i o svátcích. Objednat si stěhování můžete po telefonu, kde s naším operátorem můžete sjednat veškeré služby spojené se stěhováním.

Jsme profesionálové

Objednejte si naše profesionální stěhovací služby. Protože stěhujeme těžká břemena, historicky významné a cenné věci a také drahé hudební nástroje, jako jsou klavíry, piana nebo křídla, obracejí se na nás domácnosti i firmy.

Ke stěhování používáme výhradně naše profesionální vybavení. Kromě stěhovacích pomůcek vlastníme stěhovací vozy i dodávky. Navíc jsme řádně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme plnění v plné výši.

Máte dotaz? Napište nám!