Model stěhování bytu 4+1

Odkud: Brno – Bohunice, 1. patro, osobní výtah
Kam: Brno – Vinohrady, 3. patro, nákladní výtah
Posádka: nákladní auto 32m3 + dodávka 16m3 + 4 pracovníci
Doba trvání: 8 hodin
Cena: 9.760,- Kč

Jak probíhá stěhování bytu 4+1

Stěhování bytu 4+1 je velmi náročnou disciplinou i pro zkušené majitele nemovitostí, kteří už za sebou nějaké to stěhování mají. Přenechejte starosti spojené se stěhováním naší profesionální stěhovací službě. K dispozici máme na zapůjčení nejen stěhovací boxy a krabice, ale také poskytujeme ochranné folie, díky kterým zůstane váš nábytek zcela v bezpečí. K přepravě použijeme naše stěhovací vozy, do kterých se vejde velké množství nákladu.

Cena za stěhování bytu 4+1

Chtěli byste si nechat pomoci se stěhováním, ale máte obavu z vysoké částky? Cena za stěhování bytu 4+1 je v naší společnosti předem daná. Jak toho docílíme? Díky našim bohatým zkušenostem se stěhováním! Takto velké byty nejen v panelových, ale také v činžovních nebo historických domech, provádíme každý den. Objednejte si naše stěhovací služby a netahejte se s těžkými břemeny sami.

Nabízíme doplňkové služby pro stěhování bytu 4+1

Nebaví vás balení věcí nebo nevíte, jak odborně zabalit třeba komodu z masivu nebo piano tak, aby nedošlo k mechanickému poškození během přepravy? I s tím vám jsme v naší stěhovací firmě nápomocni! Kromě balení a stěhování se také specializujeme na vyklízení bytů v pozůstalosti nebo odvoz starých věcí do sběrného dvora.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.