Model stěhování bytu 3+1

Odkud: Brno – Židenice, přízemí
Kam: Brno – Žabovřesky, 2. patro, osobní výtah
Posádka: nákladní auto 32m3 + 3 pracovníci
Doba trvání: 7 hodin
Cena: 5.880,- Kč

Jak probíhá stěhování bytu 3+1

Stěhování bytu 3+1, 3 KK a podobně velké byty už vyžadují určitou zručnost. Velké množství nábytku a osobních věcí je třeba vměstnat do velkého stěhovacího vozu a k zabalení všech maličkostí je třeba použití velkého množství obalového materiálu, krabic a přepravních boxů. Ke stěhování takto velkých bytů používáme výhradě profesionální stěhovací pomůcky. Naše brněnská stěhovací firma vlastní kvalitní a spolehlivé stěhovací vozy, do kterých se přehledně vejdou nejen skříně na míru, komody z masivu ale i další nábytek, včetně pian nebo jiných těžkých břemen.

Cena stěhování bytu 3+1

Služby spojené se stěhováním větších bytů vyžadují určitý grif. Zvláště, pokud se jedná o stěhování v činžovních nebo historických domech, které mají různě členité interiéry, popřípadě schodiště. Naše stěhovací firma však stěhování bytu 3+1 považuje za svůj denní šálek kávy, proto je u nás cena za takto velký byt předem stanovena a během stěhovacích prací se cena za stěhovací služby neliší.

Další služby pro stěhování bytu 3+1

Potřebujete pomoci s vystěhováním bytu nebo vyřízení pozůstalosti? Máte v bytě nepotřebné věci, vysloužilé spotřebiče? Se všemi těmito úkoly si naše stěhovací služba dokáže hravě pomoci a to bez vaší pomoci! Přenechejte starosti spojené se stěhováním na nás a my se postaráme o převoz vašich věcí na novou adresu, vyklízení bytu v pozůstalosti i odvoz starých věcí do sběrného dvora.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.