Stěhování bytu 1+1

Odkud: Brno – Lesná, 2. patro, os. výtah
Kam: Brno – Královo Pole, 1. patro bez výtahu
Posádka: dodávka 16m3 + 2 pracovníci
Doba trvání: 4 hodiny
Cena: 2.390,- Kč

Stěhování bytu 1+1 nebylo nikdy jednodušší

I v malém bytě najdete spoustu věcí, o kterých jste doposud leckdy ani nevěděli. Proto se zdánlivě jednoduché stěhování může během stěhovacích akcí proměnit v noční můru. Do malých bytů se často instalují velké šatní skříně na míru, které nabízejí spoustu úložného prostoru. I velké skříně nejsou překážkou při stěhování. Objednejte si naše profesionální stěhováky, kteří si hravě poradí se stěhováním nejen všech vašich osobních věcí, ale také se stěhováním těžkých břemen.

Cena stěhování bytu 1+1

Nejdůležitějším kritériem pro stěhování bytu 1+1 nebo podobně malých prostor je pro každého zákazníka cena. Menší byty dokážeme přestěhovat za velmi nízké částky. Postaráme se rovněž o stěhování a přepravu pian nebo těžkých skříní z masivu.

Stěhování bytu 1+1 a vyklízení pozůstalostí

Velmi těžké období prožije alespoň jednou za život každý z nás. Vyklízení bytů v pozůstalosti je velký nápor na psychiku a v nelehkých časech je každý rád, když přijde na pomoc profesionální firma, která se postará o kompletní vyklízení pozůstalostí. Obraťte se na nás i s tímto úkolem. Vše provedeme rychle a zcela bez vaší pomoci. Rádi pomůžeme i s odvozem odpadu nejen v Brně ale také v jeho širším okolí.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.