Stěhování Brno – Venkov

Brno – Venkov má rozlohu kolem 1 499 km2 a člení se do sedmi správních obvodů, obcí s rozšířenou působností: Ivančice, Kuřim, Pohořelice, Rosice, Šlapanice, Tišnov, Židlochovice. Brno – Venkov sousedí s okresem Brno – Město a také sousedí v jediném bodě s okresem Blansko.

Stěhování Brno – Venkov snadno a rychle

Potřebujete pomoci s přestěhováním vašeho bytu, domu, kanceláře, firemních prostor nebo skladu v Brně Venkov nebo v jeho okolí? Stěhování nikdy nebylo jednodušší! Zavolejte si naší profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o.

Než se pustíme do samotného stěhování, nejdříve vás navštíví náš specialista, který na místě zhodnotí celou situaci, navrhne průběh stěhování a připraví návrh cenové kalkulace. Pro stěhování vašich věcí, vymyslíme nejvhodnější trasu, po které budeme stěhované věci převážet, připravíme je na stěhování a následně převezeme na místo určení.

Stěhování Brno – Venkov: sestavíme nábytek dle vašeho přání

S naší stěhovací firmou se vám nemůže stát, že bychom rozestavěli nábytek na vaší nové adrese tak, jak jste si nepřáli. My totiž přesně dodržujeme plán a požadavky našich klientů. Po přepravě nábytku a veškerého vybavení vaší domácnosti vynosíme nábytek do bytu, rozmístíme dle vašich požadavků, rozbalíme a složíme.

Při stěhování používáme výhradně naše kvalitní stěhovací pomůcky, zaručující bezpečné a šetrné přenášení i těžkých břemen. V případě, že by při stěhování přece jen došlo k nějakému poškození vašich věcí, pak vám bezesporu uhradíme náhradu škody z příslušné pojistky.

Stěhování Brno – Venkov: cena stěhovacích služeb

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně. Ačkoliv se na nás zákazníci obracejí s prosbou o pomoc s přestěhováním svých domácností nebo firem, vždy se jedná o individuální plán, který musíme jako profesionální stěhováci dodržet. Před samotnou realizací zakázky připravíme cenovou nabídku šitou na míru každému našemu zákazníkovi. Protože každý zákazník požaduje individuální služby, konečnou cenu připravíme na základě předem dohodnutých služeb. Přibližnou cenu stěhování se však můžete dozvědět na našich internetových stránkách.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.