Stěhování Břeclav

Stěhování Břeclav

Pro kompletní stěhování nebo přepravu nadměrného nákladu v Břeclavi, doporučujeme zavolat naši profesionální stěhovací firmu Dymas s.r.o. Specializujeme se na stěhování, vyklízení sklepů a půdních prostor, zajistíme odvoz starého nábytku a nepotřebných věcí do sběrného dvora. Po stěhování se postaráme o úklid celého bytu, vymalujeme nebo natřeme veškeré druhy nábytku a bytových doplňků. Našim zákazníkům nabízíme mnoho doplňkových služeb a nebojíme se vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům.

Stěhování Břeclav a cena stěhovacích služeb

Před samotnou realizací zakázky připravíme cenovou nabídku šitou na míru každému našemu zákazníkovi. Protože každý zákazník požaduje individuální služby, konečnou cenu připravíme na základě předem dohodnutých služeb. Přibližnou cenu stěhování se však můžete dozvědět na našich internetových stránkách.

Stěhování Břeclav: Proč zavolat naše stěhováky

Jsme stěhovací firma s dlouhou tradicí. Specializujeme se na stěhování v celém Jihomoravském kraji a jeho okolí. Břeclav je místo, kde působí naše firma velmi často. Nebojíme se stěhovat i velmi těžká břemena, jako jsou šatní skříně z masivu nebo drahé zařízení, třeba piána, klavíry nebo křídla.

Při stěhování používáme kvalitní stěhovací náčiní, které nám umožňuje stěhování břemen i do vyšších pater. Nebojíme se zdolávat nejrůznější překážky a ani těžko přístupná místa nás při stěhování nezastaví. Stěhujeme nábytek, vybavení bytu, kuchyně, obývací pokoje, koupelnové vybavení, trezory a další těžká břemena.

Vlastníme prostorné, spolehlivé a moderní stěhovací vozy i dodávky. Můžeme stěhovat v týmu nebo k vám může přijet jeden náš profesionální stěhovák. Počet stěhováků a typ použitého vozu se odvíjí od druhu zakázky.

Non-stop stěhování Břeclav

Naše stěhovací společnost působí non-stop sedm dní v týdnu. Jsme nepřetržitě na telefonu, kde s naším operátorem můžete sjednat veškeré naše služby. Kontaktovat nás můžete rovněž přes internetové stránky prostřednictvím kontaktního formuláře.

Ke stěhování používáme profesionální vybavení, vlastníme prostorné, spolehlivé a moderní stěhovací vozy i dodávky. Můžeme stěhovat v týmu nebo k vám může přijet jeden náš profesionální stěhovák. Počet stěhováků a typ použitého vozu se odvíjí od druhu zakázky.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.