Stěhování Blansko

Město Blansko se rozprostírá na březích řeky Svitavy

Město Blansko, položené v Jihomoravském kraji, se nachází pouze devatenáct kilometrů od Brna. Centrum Blanska má nadmořskou výšku 276 m a větší část města se rozkládá ve svahu nad levým břehem Svitavy. Rozprostírá se na ploše necelých 19 km,2 obyvatel zde žije kolem 21 tisíc.

Stěhování Blansko a jeho průběh

Stěhování v Blansku a jeho blízkém okolí probíhá vždy návštěvou našeho specialisty, který na místě zhodnotí situaci, navrhne průběh stěhování a připraví návrh cenové kalkulace. Vymyslíme nejvhodnější trasu, po které budeme stěhované věci převážet, připravíme je na stěhování a následně převezeme na místo určení.

Stěhování Blansko podle časového harmonogramu

Stěhování Blansko a okolí probíhá vždy podle předem stanoveného časového harmonogramu. Na místo přijedou naši profesionální stěhováci, kteří pečlivě připraví nábytek na přestěhování, zabalí potřebné věci tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a nakonec začneme s transportem.

Nábytek složíme podle vašich požadavků

Po přepravě nábytku a veškerého vybavení vaší nové domácnosti vynosíme nábytek do bytu, rozmístíme dle vašich požadavků, rozbalíme a složíme. Při stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, zaručující bezpečné a šetrné přenášení i těžkých břemen. V případě, že by při stěhování přece jen došlo k nějakému poškození vašich věcí, pak vám bezesporu uhradíme náhradu škody z příslušné pojistky.

Plníme i ty nejtajnější přání

Naše stěhovací firma Dymas s.r.o. plní přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme nejrůznější doplňkové služby, jako je malování, natírání, odvoz starého nábytku, odvoz starých věcí do sběrného dvora, likvidaci odpadů a další jiné maličkosti, které vám pomohou se stěhováním.

Stěhování Blansko, vyklízení půd i sklepů

Se stěhováním je nutné také vyklidit sklep nebo půdu. Jsme specialisté na vyklízení starých půd a sklepních prostor. Pokud potřebujete pomoci s vyklízením i těchto prostor, obraťte se na naši stěhovací firmu Dymas s.r.o.

Cena stěhování v Blansku a okolí

Cenovou kalkulaci vám připravíme na míru. Cena se odvíjí od vzdálenosti stěhování, náročnosti prací a jejich rozsahu. Příklady cen stěhování najdete v našem ceníku.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.