Stěhovací vozíky

Stěhovací vozíky zajistí efektivní zvedání a převezení větších a těžkých předmětů. Stěhovací vozíky najdou uplatnění při stěhování u profesionálů i v domácnostech.

Stěhovací vozíky ušetří spoustu času a síly

Stěhovací vozíky zajistí jednoduché a přitom velmi efektivní zvedání, stěhování či přenášení větších a těžkých předmětů. Stěhovací vozíky jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které usnadňují jednoduchý převoz například masivních skříní, těžkých komod nebo třeba postelí, stolů, regálů apod.

Stěhovací vozíky představují velmi jednoduché přemisťování zboží ve skladech nebo dopravním společnostem, které potřebují doručit těžká břemena svým zákazníkům. Stěhovací vozíky nabízí jednoduché stěhování pro laiky i profesionály.

Stěhovací vozíky a jejich použití

Použití stěhovacích vozíků je velmi snadné. Stačí přepravovanou věc šetrně a rovnoměrně položit na stěhovací vozík tak, aby nebyla žádná ze stran stěhovacího vozíku přetížená a pak už jen převést na požadované místo. Při stěhování se nemusíte obávat, že by stěhovaný předmět ze stěhovacích vozíků vyklouzl, nebo dokonce upadl. Vždy se řiďte praktickými radami výrobce stěhovacího vozíku.

Stěhovací vozík a jeho výhoda

  • rychlá a snadná přeprava nábytku, elektroniky nebo rozměrného zboží
  • jednoduché přemístění lehkých, středně těžkých i těžkých břemen
  • možnost použití v malých prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Obraťte se při stěhování na naší firmu

Čeká vás stěhování do nového domu? Svěřte své starosti spojené se stěhováním do našich rukou. Jsme profesionální stěhovací firma, zaměřující se na stěhování, vystěhování, vyklízení a další věci, spojené s vyklízením prostor.

Provádíme veškeré vyklízecí práce, včetně odvezení nábytku na místo určení. Provedeme recyklaci starých vysloužilých spotřebičů a odstraníme veškeré nepotřebné věci. Vyklízíme všechny prostory, jako jsou půdy, sklepy, bytové a nebytové prostory, kolny apod. Provádíme úklid prostor po vyklízení. Pro využití našich služeb nás neváhejte kontaktovat na našich internetových stránkách firmy Dymas s.r.o.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.