+420 605 125 869

Stěhovací technika

Chcete jednoduše a bez zbytečné námahy přestěhovat kancelář, dílnu nebo byt? Pak vsaďte na stěhovací techniku, která vám ulehčí spoustu práce i času.

Stěhovací technika pro domácnosti

Pro stěhování malých, velkých či těžkých břemen ve vaší domácnosti, dílně či garáži vám skvěle poslouží stěhovací technika. Ta obsahuje nejrůznější stěhovací pomůcky, pro snadné přenášení:

Stěhovací popruhy jsou velmi oblíbenou stěhovací technikou pro profesionální i domácí stěhováky. Popruhy snadno upevní na stěhovaný předmět a pomocí kurtů, nastavitelných přesně na potřeby vaší postavy se v jedné nebo dvou osobách přemístí na požadované místo.

Stěhovací kolečka: velmi dobrou pomůckou jsou rovněž stěhovací kolečka. Pomocí stěhovacího háku a přizvednutím stěhovaného předmětu vložíte dospodu kolečka na stěhování. Pak už jen jednoduchým přešoupnutím umístíte nábytek na požadované místo.

Stěhovací podvozky: se používají snadným způsobem. Stěhovaný předmět se uloží na podvozek tak, aby byla plocha podvozku rovnoměrně zatížená. Pak už jen stačí přemístit náklad na požadované místo.

Stěhovací vozy: pro stěhování rozměrného nábytku nebo dalších věcí je potřeba kvalitní a spolehlivý vůz. Stěhovací vozy disponují uvnitř vozu popruhy pro bezpečné připnutí stěhovaných předmětů.

Stěhovací technika naší společnosti

Potřebujete rychle, spolehlivě a levně přestěhovat vybavení svého bytu nebo firmy do nových prostor nebo potřebujete přestěhovat piano či vyklidit půdu? Přenechejte své starosti naší profesionální stěhovací firmě Dymas s.r.o. Věnujeme se stěhování již mnoho let a díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, kterou stěhovací techniku v daném případě použít.

Disponujeme celou řadou stěhovacího náčiní. Stěhovací technika, kterou používají naši stěhováci každý den, je vyrobena z kvalitních materiálů. Někdy jsou interiéry vybavené velkými skříněmi z masivu nebo předměty, se kterými mají stěhovací služby problém. Naši profesionální stěhováci si poradí se všemi nástrahami, spojenými se stěhováním. Navíc je naše společnost pojištěna, proto v případě mechanického poškození věci jsme chráněni.

Ručíme za bezproblémový průběh příprav, nakládání, převoz i vyložení veškerého vybavení. Využitím našich profesionálních služeb získáte nejen ušetřený čas, ale také energii.

Máte dotaz? Napište nám!