+420 605 125 869

Stěhovací služby

Stěhování do nového je velmi náročnou zkouškou pro každého z nás. Pokud plánujete stěhování do nového bytu, rodinného domu, kanceláře nebo jiných prostor, obraťte se na naší stěhovací firmu.

Profesionální stěhovací služby

Čeká vás kompletní stěhování bytu nebo firmy? Obraťte se na naše profesionální stěhováky, kteří vám pomohou se stěhováním nábytku, vybavení a dalších maličkostí. Naše stěhovací firma Dymas s.r.o. má mnohaleté zkušenosti. Díky nim můžeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Naši odborní pracovníci vám sestaví kompletní stěhovací plán na míru. Díky němu zajistíme bezproblémové a rychlé přestěhování veškerého vašeho nábytku a dalšího vybavení na kterékoliv místo v České republice i v zahraničí.

Stěhovací služby šité vám na míru

Stěhování nikdy nebylo snazší. Svěřte své starosti do rukou našich profesionálů. Díky našim mnohaletým zkušenostem bude stěhování i velkého rodinného domu či velké firmy hračka. Než se pustíme do samotného stěhování, přijdeme se na místo podívat a poradíme se s vámi, co bude třeba vystěhovat a převést na nové místo a co naopak vytřídit do sběrného dvora.

Po předem odsouhlaseném postupu pro vás vybereme vhodnou partu našich profesionálních stěhováků a připravíme stěhovací vozidlo, obalové materiály, necháme přistavět velkoobjemový kontejner atd. Zároveň budeme postupovat podle časového harmonogramu, abychom neplýtvali vaším drahocenným časem. Díky jednoduchému a přesnému plánu vám připravíme cenovou kalkulaci, samozřejmostí je i pojištění veškerého stěhovaného vybavení.

Zaměřujeme se na:

  • Stěhovací služby se zaměřením na stěhování bytů: Naše profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o. se zabývá stěhováním rodinných domů a bytů. Veškeré vaše vybavení pečlivě zabalíme, převezeme na místo určení a následně rozestavíme dle vašich plánů a potřeb.
  • Stěhovací služby se zaměřením na stěhování firem: Malé i velké firmy potřebují čas od času změnit prostředí. Při stěhování firem neděláme cenové rozdíly mezi velkými a malými podniky. Firmy stěhujeme tak, abychom co nejméně omezili chod vaší provozovny.

Máte dotaz? Napište nám!