Stěhovací služby Brno

Potřebujete rychle, bezpečně a co nejlevněji přestěhovat svůj byt, dům, kancelář či obchod do nových prostor? Obraťte se na špičkové stěhovací služby Brno.

Stěhovací služby Brno a okolí

Potřebujete rychle, spolehlivě a levně přestěhovat byt nebo firmu do nových prostor nebo potřebujete přestěhovat piano či vyklidit půdu? Naše profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o. provede vše za Vás! Jsme vybavení spolehlivými stěhovacími vozy i dalšími pomůckami pro bezpečné přenášení i přepravu.

Stěhovací služby Brno a stěhování těžkých břemen

Někdy jsou interiéry vybavené velkými skříněmi z masivu nebo těžkými předměty, se kterými mají stěhovací služby problém. Naši profesionální stěhováci si poradí se všemi druhy nábytku, sochami, nejrůznějšími cennostmi a uměním, které by se mohlo zdát, jako problém při stěhování.

Naše stěhovací služba Dymas s.r.o. je kvalitně pojištěna proti nejrůznějším způsobům mechanického poškození. Tudíž ručíme za bezproblémový průběh příprav, nakládání, převoz i vyložení veškerého vybavení. Využitím našich profesionálních služeb získáte nejen ušetřený čas, ale také energii.

Stěhovací služby Brno nabízí:

  • bezplatnou prohlídku naším zaměstnancem
  • plán realizace stěhování včetně cenové kalkulace
  • pracujeme i o víkendech a svátcích
  • nabídneme ke stěhování krabice, obalový materiál apod.

Stěhovací služby Brno s tradicí

Naše profesionální stěhovací firma Dymas s.r.o. zajišťuje stěhování bytů dlouhé roky. Nebojíme se našim zákazníkům pomoci vystěhovat nábytek, roztřídit a převést odpad na příslušný sběrný dvůr a postaráme se o převoz věcí do vašeho nového domova provádíme s maximální opatrností tak, aby nedošlo k mechanickému poškození ani jedné z nich.

Naším hlavním cílem jsou především spokojení zákazníci. Při stěhování klademe důraz na vysoké nároky potencionálních i stálých zákazníků. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni vyjít vstříc s nadstandardními požadavky našich zákazníků. Stěhování je pro nás hračka a to i těžkých předmětů ze špatně přístupných míst.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.