Stěhovací sada

Stěhovací sada nabízí praktické řešení pro jednoduché a bezpečné manévrování i s těžkými břemeny.

Stěhovací sada pro profi i hobby stěhování

Stěhovací sada je skvělým doplňkem nejen při stěhování, ale také pro přemístění těžkých skříní, regálů a dalších břemen ve vaší domácnosti nebo ve firmě. Praktická stěhovací sada bude nezbytným a velmi důležitým doplňkem každé dílny a garáže. Hodí se pro stěhování malého i velkého nábytku, domácích elektrospotřebičů nebo dalších těžkých břemen.

Stěhovací sada vždy obsahuje praktické pomůcky pro stěhování. Díky doplňkům v sadě jednoduše přemístíte i nábytek z masivu, bez zbytečně vynaložené energie navíc. Pro přenášení těžkých břemen se doporučuje použít kvalitní nebo profesionální sady na stěhování nábytku.

Stěhovací sada a její výhody

  • bez zbytečně vynaložené energie přemístíte i těžká břemena
  • jednoduchým způsobem budete moci manévrovat i s velkými skříněmi
  • v sadě najdete vše potřebné pro stěhování
  • s použitím sady na stěhování nábytku nehrozí zdravotní rizika při zvedání těžkých břemen

Stěhovací sada a kvalitní materiály

Stěhování se stěhovací sadou má být bezpečné a jednoduché. K tomu však poslouží výhradně kvalitní sady, vyrobené z pevných materiálů. Ne každá sada na stěhování nábytku nabízí kvalitní díly. Pamatujte, že popruhy, háky i třeba stěhovací kolečka musí vydržet stěhování veškerého vašeho nábytku i bytových doplňků. V důsledku ušetření několik málo stovek korun pak znehodnotíte například masivní nábytek nebo starožitnou věc, která má nevyčíslitelnou hodnotu.

Objednejte si stěhovací služby

Potřebujete přestěhovat byt, dům nebo svou firmu a nemáte k dispozici praktickou sadu na stěhování? Obraťte se na naše profesionální stěhováky z firmy Dymas s.r.o. U nás používáme výhradně profesionální sadu na stěhování nábytku, se kterou jednoduše a bezpečně přestěhujeme každý nábytek. Objednejte si naše služby ještě dnes a užívejte si příjemnější starosti, spojené se stěhováním.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.