Stěhovací popruhy

Stěhovací popruhy jsou nedílnou součástí nejen pro profesionální stěhovací služby, ale také pro všechny, kteří čas od času potřebují přenést nebo přestěhovat těžká břemena. Stěhovací popruhy se vyrábějí v několika provedeních a jsou většinou dodávány po dvou kusech.

Stěhovací popruhy pro profesionály

Stěhovací popruhy jsou skvělou pomůckou pro stěhování nábytku, domácích elektrospotřebičů nebo dalších těžkých břemen. Stěhovací popruhy disponují ramenními popruhy s hákem, díky kterému snadno ukotvíte stěhovaný předmět. Pro přenášení těžkých břemen se doporučuje použít soupravy dvě a využít oba popruhy u jedné osoby.

Stěhovací popruhy se dají jednoduše nastavit dle výšky postavy tak, aby došlo k rovnoměrnému rozložení stěhovaného předmětu mezi dvěma rozdílně vysokými osobami. Na konci každého popruhu je masivní hák s povrchovou úpravou žárovým zinkováním proti korozi nebo jinak ošetřený masivní kov. Stěhovací popruhy jsou nejčastěji atestovány pro zvedání břemen o hmotnosti 700 kilogramů, nedoporučuje se zvedat jednou osobou více, jak padesát kilogramů.

Stěhovací popruhy pro každou příležitost

Stěhovací popruhy odvedou těžkou práci za každého z nás. Jsou skvělou pomůckou pro přenášení nejrůznějších předmětů o různé velikosti a tvarů. Popruhy nebo stěhovací pásy nabízí jednoduchý způsob, jak přenést lehké, středně těžké a velmi těžké předměty. Pomocí stěhovacích popruhů přeneste jednoduše lehkou matraci, ale i samotnou postel z masivu nebo šatní skříň. Naši profesionální stěhováci z firmy Dymas s.r.o., používají výhradně profesionální stěhovací popruhy, se kterými jednoduše a bezpečně přestěhují každý nábytek.

Stěhovací popruhy a jejich použití

Použití stěhovacích popruhů je velmi snadné. Stačí podvléci pod stěhovaný předmět masivní skobu a ve dvou osobách jej už hravě přenesete. Při stěhování se nemusíte obávat, že by stěhovaný předmět ze stěhovacích popruhů vyklouzl, pokud dodržujete přesné instrukce pro manipulaci břemen se stěhovacími popruhy.