Stěhovací popruhy

Stěhovací popruhy jsou nedílnou součástí nejen pro profesionální stěhovací služby, ale také pro všechny, kteří čas od času potřebují přenést nebo přestěhovat těžká břemena. Stěhovací popruhy se vyrábějí v několika provedeních a jsou většinou dodávány po dvou kusech.

Stěhovací popruhy pro profesionály

Stěhovací popruhy jsou skvělou pomůckou pro stěhování nábytku, domácích elektrospotřebičů nebo dalších těžkých břemen. Stěhovací popruhy disponují ramenními popruhy s hákem, díky kterému snadno ukotvíte stěhovaný předmět. Pro přenášení těžkých břemen se doporučuje použít soupravy dvě a využít oba popruhy u jedné osoby.

Stěhovací popruhy se dají jednoduše nastavit dle výšky postavy tak, aby došlo k rovnoměrnému rozložení stěhovaného předmětu mezi dvěma rozdílně vysokými osobami. Na konci každého popruhu je masivní hák s povrchovou úpravou žárovým zinkováním proti korozi nebo jinak ošetřený masivní kov. Stěhovací popruhy jsou nejčastěji atestovány pro zvedání břemen o hmotnosti 700 kilogramů, nedoporučuje se zvedat jednou osobou více, jak padesát kilogramů.

Stěhovací popruhy pro každou příležitost

Stěhovací popruhy odvedou těžkou práci za každého z nás. Jsou skvělou pomůckou pro přenášení nejrůznějších předmětů o různé velikosti a tvarů. Popruhy nebo stěhovací pásy nabízí jednoduchý způsob, jak přenést lehké, středně těžké a velmi těžké předměty. Pomocí stěhovacích popruhů přeneste jednoduše lehkou matraci, ale i samotnou postel z masivu nebo šatní skříň. Naši profesionální stěhováci z firmy Dymas s.r.o., používají výhradně profesionální stěhovací popruhy, se kterými jednoduše a bezpečně přestěhují každý nábytek.

Stěhovací popruhy a jejich použití

Použití stěhovacích popruhů je velmi snadné. Stačí podvléci pod stěhovaný předmět masivní skobu a ve dvou osobách jej už hravě přenesete. Při stěhování se nemusíte obávat, že by stěhovaný předmět ze stěhovacích popruhů vyklouzl, pokud dodržujete přesné instrukce pro manipulaci břemen se stěhovacími popruhy.

Zavolejte nám pro předběžnou kalkulaci
nebo rovnou zadejte poptávku a domluvte si detaily stěhování.